Zlatobýl celík nať 50g

27.5.2024

Zlatobýl celík nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní přínosy konzumace Zlatobýlu celík nať 50g?
A:Zlatobýl celík nať 50g unikátně působí na zažívací trakt a podporuje jeho funkce. Pomáhá také uklidnit nervový systém, podporuje imunitu a má protizánětlivé účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak bych měl užívat Zlatobýl celík nať 50g?
A:Doporučená dávka Zlatobýlu celík nať 50g je jedna čajová lžička denně. Může se užívat samostatně, nebo přidávat do jídel a nápojů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být Zlatobýl celík nať 50g užíván dlouhodobě?
A:Ano, Zlatobýl celík nať 50g je přírodním produktem a je vhodný i pro dlouhodobější užívání. Pokud si nejste jistí, konzultujte užívání s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Zlatobýl celík nať 50g nějaká omezení pro užívání?
A:Lidé s alergiemi na rostliny z čeledi hvězdnicovitých by měli před užíváním Zlatobýlu celík nať 50g konzultovat s lékařem. Tento produkt by neměli užívat těhotné a kojící ženy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Které další zdravotní produkty jsou vhodné pro kombinaci s Zlatobýlem celík nať 50g?
A:Zlatobýl celík nať 50g se může kombinovat s dalšími bylinnými přípravky a zdrav

Zlatobýl celík nať je bylinné léčivo, které pochází ze semen zlatobýlu celíku. To je vytrvalá rostlina, která má hladkou, červenou a bílou rozdvojí nať. Semena zlatobýlu se suší a používají ve formě nálevu, odvaru nebo tinktury. Zlatobýl celík má léčivé účinky, které jsou využívány jak v tradiční medicíně, tak v moderním léčení. Neobsahuje žádné toxické látky a je považován za bezpečný lék pro lidskou spotřebu. Léčivé vlastnosti zlatobýlu celíku nať jsou obecně uznávány v mnoha kulturách po celém světě. Bylina je považována za dobrého doplňku stravy, protože je bohatá na flavonoidy, éterické oleje a vitamíny. Tyto látky mají antioxidační účinky, což znamená, že pomáhají bojovat proti volným radikálům a bránit tak buněčnému stárnutí. Kromě antioxidačních vlastností, Zlatobýl celík nať také podporuje imunitní systém a pomáhá předcházet onemocněním a alergiím. Může také pomoci snížit příznaky bolesti, zánětu a zlepšit trávení. Dále může stimulovat cirkulaci, což může pomoci zmírnit otoky a svalovou únavu. Užívání zlatobýlu celíku je obecně bezpečné a zpravidla je doporučováno 0,5 až 2 gramy nasekané nátě denně jako součást stravy nebo formou výtažku. Před užíváním je vždy lepší se poradit se svým lékařem.

Zlatobýl celík nať 50g Solidago virgaurea herba cons.
Skladem (10+ ks)
37,00
33,04 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....