Zklidnění dýchacích cest

23.5.2024

Zklidnění dýchacích cest

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co znamená zklidnění dýchacích cest?
A:Zklidnění dýchacích cest se týká snížení zánětu a edému v oblasti dýchacích cest.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou příznaky potřeby zklidnění dýchacích cest?
A:Příznaky potřeby zklidnění dýchacích cest zahrnují dýchavičnost, štěkavý kašel, dušnost, ucpaný nos a rýmu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou příčiny potřeby zklidnění dýchacích cest?
A:Příčiny potřeby zklidnění dýchacích cest mohou zahrnovat alergie, astma, bronchitidu, sinusitidu a jiné infekce dýchacích cest.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou dostupné metody zklidnění dýchacích cest?
A:Dostupné metody zahrnují užívání inhalátorů, antihistaminik, kortikosteroidů, nebulizérů a dechových cvičení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy mám vyhledat lékařskou pomoc kvůli potřebě zklidnění dýchacích cest?
A:Je důležité vyhledat lékařskou pomoc, pokud jsou příznaky silné nebo se zhoršují, pokud se příznaky vrací po léčbě nebo pokud jsou přidruženy další příznaky, jako horečka a bolest na hrudi.

Zklidnění dýchacích cest je léčivá bylina, kterou lze použít ke zmírnění a zklidnění příznaků rýmy, kašle a astmatu. Tato bylina je přirozeným zdrojem silice, která má výrazné protizánětlivé a antiseptické účinky na dýchací cesty. Tato bylina se obecně skládá z kombinace následujících čtyř bylin: tymiánu, majoránky, jitrocele a heřmánku. Každá bylinka má unikátní látky a sloučeniny, které se přidávají do směsi. Tymián má antiseptické účinky, což znamená, že dokáže bojovat proti bakteriím, virům a plísním, které jsou častou příčinou průduškových a průdušnice onemocnění. Obsahuje také silici, která účinně pomáhá uvolnit usazený hlen a umožňuje lepší dýchání. Majoránka má protizánětlivé účinky a stimuluje produkci hlenu v dýchacích cestách. Zároveň je také silným antiseptikem, takže pomáhá omezit a neutralizovat různé bakterie. Jitrocel má také protizánětlivé účinky, což může pomoci při zmírnění dýchacích obtíží. Uvolňuje hlen a snižuje otok nosní dutiny. Heřmánek je další látkou v této bylinné směsi, která má antiseptické, protizánětlivé a tlumivé účinky. Může pomoci rozmazat hlen a posílit celkový stav orgánů dýchacího ústrojí. Kromě toho, že tato bylina uvolňuje usazený hlen z dýchacích cest, může také pomoci snížit frekvenci a intenzitu kašle a zmírnit sípání u astmatu. Může se také použít k úlevě od alergických reakcí na smog a prach. Vzhledem k tomu, že je tato bylinka rostlina v souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin, je velmi bezpečné ji používat jako doplněk stravy. Existují však některé lidi, pro které by se mohla stát nebezpečnou, takže je lepší se poradit se svým lékařem, než se rozhodnout ji použít.

Zklidnění dýchacích cest 100ml Bylinná Tinktura
Skladem (10+ ks)
150,00
123,97 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....