Ženšen pravý kořen řez. Panax ginseng radix cons.

20.5.2024

Ženšen pravý kořen řez. Panax ginseng radix cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je ženšen pravý kořen řez?
A:Ženšen pravý kořen řez, také známý jako Panax ginseng radix cons, je léčivá rostlina, která se používá k léčbě mnoha onemocnění v tradiční čínské medicíně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání ženšenu pravého kořene řez?
A:Ženšen pravý kořen řez má mnoho přínosů pro zdraví. Mezi nejvýznamnější patří podpora imunitního systému, zlepšení kognitivních funkcí, snížení stresu a úzkosti, zlepšení kardiovaskulárního zdraví a posílení nervového systému.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat ženšen pravý kořen řez?
A:Lidé s některými zdravotními komplikacemi, jako jsou vysoký krevní tlak, autoimunitní onemocnění a některá kožní onemocnění, by neměli užívat ženšen pravý kořen řez bez konzultace s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se ženšen pravý kořen řez používá?
A:Ženšen pravý kořen řez se může užívat v různých formách, včetně tablet, kapslí, prášku, tinktury nebo bylinného čaje. Lékaři doporučují dávkování podle potřeby a individuálních potřeb každého pacienta.

Ženšen pravý kořen řez (Panax ginseng radix cons.) je bylina s mnohostrannými léčivými vlastnostmi. Patří mezi nejvíce známé a oblíbené byliny na světě, kterou lidé po staletí používají k posílení tělesné i duševní vitality. Ženšen se aktivně používá v čínské medicíně již po tisíce let. Jeho léčebných účinků si cení lidé na celém světě. Aktuální studie potvrzují, že tento unikátní kořen obsahuje více než 30 účinných látek, které mají pozitivní vliv na naše zdraví. Vědci se shodují, že látky v ženšenu pomáhají bojovat proti únavě, stresu, podrážděnosti, dodávají energii, zvyšují koncentraci a zlepšují paměť. Stejně tak mohou zlepšit zdraví celkově, snížit hladinu cholesterolu a posílit imunitní systém. Ženšen můžete užívat ve formě tablet, prášků, tinktur či čaje. Abyste dosáhli prospěšných účinků, je důležité užívat ho správnou dávku a po dobu delšího časového období. Mějte na paměti, že léčba ženšenem není bez rizika. Pokud užíváte léky na ředění krve, může být užívání tohoto kořene pro Vás nebezpečné. Poraďte se proto vždy se svým lékařem. Pokud vynecháme kontraindikace, je ženšen přírodní lék, který se vyplatí vyzkoušet. Může Vám pomoci dosáhnout lepšího zdraví a vitality.

Ženšen pravý kořen řez. Panax ginseng radix cons.
Skladem (10+ kg)
6 555,00
5 852,68 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....