Žaludeční 100ml

22.5.2024

Žaludeční 100ml

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to žaludeční 100 ml?
A:Žaludeční 100 ml je přípravek určený k podpoře trávení a ke snížení příznaků nadýmání a pálení žáhy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se ředí žaludeční 100 ml?
A:Přípravek žaludeční 100 ml se ředí vodou dle návodu na obalu. Obvykle se doporučuje ředit jednu až dvě lžíce přípravku do sklenice vody.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat žaludeční 100 ml?
A:Přípravek žaludeční 100 ml není vhodný pro osoby trpící zánětem sliznice žaludku, žaludečním vředem nebo alergií na některou z jeho složek. Dále nedoporučujeme používat tento přípravek během těhotenství a kojení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou nejčastější vedlejší účinky přípravku žaludeční 100 ml?
A:Přípravek žaludeční 100 ml obsahuje přírodní látky a je obvykle dobře snášen. Nicméně mohou se vyskytnout minimální trávicí potíže, jako je průjem či zápcha.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy bych měl kontaktovat lékaře ohledně užívání žaludeční 100 ml?
A:Pokud příznaky nepominou nebo se zhorší, je vhodné konzultovat užívání s lékařem. Kromě toho by měl být kontaktován lékař v případě alergické reakce na přípravek.

ového článku Žaludeční 100ml (Argentum) je tradiční bylina používaná v lékařské praxi po staletí. V regionu Latinárního království byla Žaludeční 100ml rostlina, která byla ve starověku označovaná jako „elixír života“ a která se stala prevencí proti mnoha nemocem. Tato bylina se skládá z různých léčivých sloučenin, mezi něž patří flavonoidy, antociány, fytosteroly, polyfenoly, glykosidy a taniny. Ve svém čerstvém stavu obsahuje také vitamíny A, C a K. Léčivost Žaludeční 100ml je obecně považována za prevenci proti ulceróznímu zánětu žaludku a dvanácterníku. Může pomoci snížit škodlivé bakterie v trávicím systému, ulehčit žaludeční potíže, což pomáhá posílit a podporovat trávení. Dále se Žaludeční 100ml používá jako anti-ageingová látka, protože obsahuje antioxidanty, které mají schopnost bránit volným radikálům v poškozování buněk. Kromě toho mohou být účinky Žaludeční 100ml léčebné a podpůrné pro léčbu dalších zdravotních problémů. Mezi ně patří příznaky alergií, revmatismu, cukrovky, anémie nebo kardiovaskulárních chorob. Dále se Žaludeční 100ml používá jako tonikum pro celkovou vitalitu a dobrou kondici těla. Žaludeční 100ml se může užívat buď jako suchá surovina, nebo ve formě čaje. Používá se také jako ingredience v některých léčivých mastech a olejích. Je bezpečné ji užívat i v dlouhodobém horizontu, s výjimkou lidí s alergiemi na bylinné produkty.

Žaludeční 100ml Bylinná Tinktura
Skladem (10+ ks)
150,00
123,97 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....