Vřes obecný nať s květem 40g

21.2.2024

Vřes obecný nať s květem 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je dávkování vřesu obecného s květem 40g?
A:Dávkování by mělo být jedna lžička bylin na jeden šálek vroucí vody. Lze užívat až třikrát denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účinek vřesu obecného s květem 40g?
A:Vřes obecný s květem 40g má močopudný účinek a podporuje činnost ledvin. Taktéž může být používán k uklidnění a prospívá při trávicích obtížích.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Mohou si vřes obecný s květem 40g vzít i děti?
A:Vřes obecný s květem 40g se doporučuje užívat až od 12 let věku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho mohu užívat vřes obecný s květem 40g?
A:Doporučuje se neužívat déle než týden a poté přestat na týden pauzu. Pokud jsou trávicí potíže alespoň zčásti způsobeny nevhodnou stravou, je vhodné upravit i stravovací návyky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může užívání vřesu obecného s květem 40g mít vedlejší účinky?
A:Užívání vřesu obecného s květem 40g může způsobit nadměrnou diurézu a sníženou hladinu draslíku. Při užívání výrobku je tedy důležité dodržovat doporučené dávkování.

Vřes obecný (Calluna vulgaris) nať s květem 40g je léčivá bylina, používaná v lidové medicíně již po mnoho staletí. Podle revidovaného směrnice EU k léčebným rostlinám, existují důkazy o jejích léčivých účincích. Vřes obecný se často používá k léčbě nachlazení a respiračních onemocnění. Květ vřesu může pomoci uvolnit průdušky a snížit hlen. Díky jeho antimykotickým vlastnostem může také pomoci odstranit plísně z plic či jiných orgánů. Další studie prokázaly, že vřes obecný pomáhá snižovat bolest, svalovou kontrakci a zánět. Jeho antioxidační vlastnosti jsou užitečné pro prevenci široké škály nemocí. Kromě toho je vřes obecný dobrým zdrojem vitamínu C, draslíku a vápníku. Vitamín C je důležitý pro imunitní systém a udržuje zdraví kůže. Draslík a vápník jsou potřebné pro správnou funkci srdce, svalů a krevních cév. Vřes obecný můžete konzumovat buď ve formě čaje nebo tinktury. Jeho trávení znamená, že vstřebáváte maximum léčivých látek, které vaše tělo potřebuje pro zdraví. Před zahájením léčby vřesem obecným se vždy ujistěte, že jste si vybrali čisté a kvalitní produkty a doporučí vám svého lékaře nebo lékáře. Používejte vřes obecný nať s květem, abyste dosáhli maximálního účinku.

Vřes obecný nať s květem 50g Calluna vulgaris herba c flores cons.
Skladem (10+ ks)
36,00
32,14 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....