Vrbovka malokvětá nať řez. Epilobii parviflorum herba cons.

14.4.2024

Vrbovka malokvětá nať řez. Epilobii parviflorum herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Vrbovka malokvětá nať řez?
A:Vrbovka malokvětá nať řez je sušená rostlina zvaná Epilobium parviflorum herba cons, která se používá jako přírodní lék.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky Vrbovky malokvěté nať řez?
A:Vrbovka malokvětá nať řez má protizánětlivé a močopudné účinky, pomáhá při problémech s prostatou a zlepšuje trávení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Vrbovka malokvětá nať řez?
A:Vrbovka malokvětá nať řez se užívá jako infuze nebo odvar. Lze ji také zakoupit ve formě tablet či kapslí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Vrbovka malokvětá nať řez způsobit vedlejší účinky?
A:Při správném dávkování se pravděpodobnost vedlejších účinků minimalizuje. Nicméně u některých lidí může způsobit alergickou reakci.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze Vrbovku malokvětou nať řez zakoupit?
A:Vrbovku malokvětou nať řez lze zakoupit v lékárnách, ale také na internetu. Při nákupu na internetu je však nutné zajistit kvalitu výrobku a důvěryhodnost prodejce.

Vrbovka malokvětá nať řez (Epilobii parviflorum herba cons.) je bylina, uvedená v Evropské klasifikaci léčivých rostlin. Tato bylina je široce používána pro své léčebné účinky a používá se ve formě kapek, odvarů, čajů a tinktur. Léčivé vlastnosti Vrbovka malokvětá nať řez je obecně uznávána za účinnou bylinu při léčbě mnoha zdravotních stavů. Je často používána při léčbě dýchacích potíží, jako jsou chřipka, rýma a astma. Stimulace imunitního systému je některými studiemi také potvrzena, protože jeho mať má protizánětlivé a antivirové účinky. Vrbovka malokvětá je také užívána jako diuretikum, což může pomoci při léčbě ledvinových kamenů, infekcí močových cest a zmírnění otoků způsobených zadržováním tekutin. Některé studie také prokázaly antihypertenzní účinky tohoto bylinného extraktu - snížení krevního tlaku. Ostatní léčebné účinky vrbovky malokvěté nať řezu zahrnují: - Léčba alergických reakcí - Ulevit od bolesti - Antioxidant - Pomáhá při léčbě ran a popálenin - Podporuje hojení kůže - Zlepšuje trávení - Zabraňuje vysokému cholesterolu Bezpečnostní opatření I když vrbovka malokvětá má poměrně vysoký bezpečnostní profil, je třeba dodržovat některá bezpečnostní opatření. Před zahájením příjmu tohoto bylinného extraktu byste měli poradit se svým lékařem nebo lékárníkem. Tato bylina není doporučena pro těhotné a kojící ženy. Vzhledem k tomu, že vrbovka malokvětá nať řezu má mnoho léčivých vlastností, je třeba dbát na to, aby se obecné bezpečnostní opatření dodržovala. I když je bezpečná, změna dávek nebo dlouhodobé užívání může být nebezpečné. Proto je důležité, aby byla užívána v souladu s nařízením Evropské unie o popisu léčivých vlastností bylin.

Vrbovka malokvětá nať řez. Epilobii parviflorum herba cons.
Skladem (10+ kg)
341,60
305,00 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....