Vrba bílá kůra 50g

19.5.2024

Vrba bílá kůra 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to vrba bílá kůra a jak se používá?
A:Vrba bílá kůra je přírodní surovina, která se získává z kůry bílé vrby. Používá se jako prostředek proti bolestem a zánětům, například při bolestech hlavy nebo menstruačních bolestech. Kůru lze umlít do prášku a poté použít jako čaj, tinkturu nebo mast.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je vrba bílá kůra bezpečná pro každého?
A:Vrba bílá kůra může být vhodná pro většinu lidí, ale existují určité skupiny, kterým by se neměla podávat. Patří sem těhotné a kojící ženy, osoby s žaludečními vředy, alergikové na aspirin a osoby užívající krevní zředňující léky. Před užitím by se měl poradit s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je doporučená dávka vrby bílé kůry?
A:Doporučená dávka se pohybuje mezi 2-4 gramy denně. Je důležité dodržovat doporučenou dávku a nepřekračovat ji, aby nedošlo k nežádoucím účinkům.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou případné vedlejší účinky užívání vrby bílé kůry?
A:Mezi možné vedlejší účinky patří žaludeční potíže, alergické reakce a zvýšení rizika krvácení. Pokud se objeví nějaké vedlejší účinky, měli byste přestat

Vrba bílá kůra 50g je jedním z nejlepších přírodních léčiv, jež bylo vyvinuto přírodní léčitelství po staletí. Obsahuje širokou škálu léčivých látek a minerálů, včetně hořčíku, železa, manganu a selenu, které pomáhají udržet zdravé tělo. Vrba bílá kůra je bohatá na slizy a jeho tlumící účinky jsou dobře známé. Má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti. Vrba bílá kůra může být použita pro léčbu následujících onemocnění: revmatismu, ekzému, astma, bronchitida, kašel, nachlazení, artritidy, svalové bolesti, syndrom dráždivého tračníku, trávicí poruchy a další. Kromě toho může být použita pro prevenci nemocí, jako je nedostatek železa, anémie, černý kašel a infekční choroby. Je také prospěšné pro snížení zánětu a bolesti. Díky svým mírným sedativním účinkům může být také použita ke snížení stresu a úzkosti. Vrba bílá kůra je často spotřebována jako čaj nebo tableta. Užívá se během jídla nebo mezi jídly. Můžete si připravit čaj tím, že vaříte jednu čajovou lžíci bílé kůry ve sklenici horké vody po dobu 15 minut. Čaj můžete filtrovat a pít teplý nebo studený, a doporučuje se užít 2-3 šálky denně. Abyste dosáhli maximálního účinku, měli byste pít vrba bílá kůra po dobu alespoň 4 týdnů. V případě potřeby může být délka užívání prodloužena. Před užíváním byste se měli poradit se svým lékařem.

Vrba bílá kůra 50g Salicis albae cortex cons.
Skladem (10+ ks)
39,00
34,82 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....