Vilín virginský kůra řez. Hamamelis virginiana cortex cons.

13.6.2024

Vilín virginský kůra řez. Hamamelis virginiana cortex cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Vilín virginský kůra řez?
A:Vilín virginský kůra řez je extrakt z kůry stromu Hamamelis virginiana, který se používá jako přírodní lék na různé zdravotní obtíže.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účinek Vilínu virginského kůra řez?
A:Vilín virginský kůra řez má protizánětlivé, hemostatické a antiseptické účinky. Pomáhá také snižovat otoky a bolest.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Vilín virginský kůra řez užívá?
A:Vilín virginský kůra řez se obvykle užívá ve formě tinktury nebo extraktu, které se aplikují místně na postiženou oblast.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možné vedlejší účinky užívání Vilínu virginského kůra řez?
A:Používání Vilínu virginského kůra řez může způsobit alergické reakce, podráždění kůže nebo sliznic a někdy i nevolnost.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat Vilín virginský kůra řez?
A:Vilín virginský kůra řez by neměli užívat těhotné ženy, kojící matky a lidé s krvácivými chorobami. Před užíváním by měli konzultovat s lékařem.

e Vilín virginský, latinsky Hamamelis virginiana cortex, je jednoletá ovocná dřevina pocházející z Severní Ameriky. Jeho listy mají tmavě zelenou barvu a jsou zužující se do bodu. Květy jsou nápadné v barvě zlaté žluté a květní lístky jsou jemné a chlupaté. Plody jsou malé, černé bobule s rozlitými semenami. Vilín virginský kůra řez. Hamamelis virginiana cortex Cons. je bylina s protizánětlivými, antiseptickými, hemostatickými a adstringentními vlastnostmi. Kůra řezaná sbíraná v suchém období od srpna do listopadu je bohatá na taniny, eterické oleje a flavonoidy. Kůra má suchou, hrubou povrch a červenohnědou barvu. V lidové medicíně se využívá vilín virginský kůra řez. Hamamelis virginiana cortex Cons. pro léčbu různých problémů, včetně zánětů močového systému, hemoroidů, krvácení a jako vnější aplikace pro podrážděnou nebo popálenou pokožku. Bylinka je také kontraindikována pro těhotné a kojící ženy. Vitín virginský kůra řez. Hamamelis virginiana cortex Cons. je bohatý na flavonoidy, které snižují otok, mají protizánětlivé a antioxidační účinky. Rovněž zlepšuje trávení, pomáhá při léčbě artritidy a dalších nemocí. Vilín virginský kůra řez je spolehlivým lékem na mnoho typů onemocnění a může být použit ve vysokých dávkách, aniž by způsobil jakákoli nežádoucí účinky. Nicméně je důležité, aby byla po konzultaci se svým lékařem, nebo lékařským poradcem používala správná dávka.

Vilín virginský kůra řez. Hamamelis virginiana cortex cons.
nedostupné
759,00
677,68 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....