Vilcacora (Řemdihák plstnatý) kůra řez. Uncaria tomentosa cortex cons.

27.5.2024

Vilcacora (Řemdihák plstnatý) kůra řez. Uncaria tomentosa cortex cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Řemdihák plstnatý?
A:Řemdihák plstnatý je druh rostliny z čeledi Rubiaceae, pocházející z tropických oblastí Jižní a Střední Ameriky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K čemu se používá kůra Řemdiháku plstnatého?
A:Kůra Řemdiháku plstnatého se v tradiční medicíně používá jako léčivý přípravek pro posílení imunitního systému, proti zánětlivým onemocněním a bolestem kloubů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Vilcacora?
A:Kůru Vilcacory lze konzumovat ve formě čaje, tablet nebo kapek, dále se používá jako doplněk stravy. Přípravek by měl být užíván podle návodu na obalu nebo doporučení lékaře.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním Vilcacory?
A:Užívání Vilcacory může způsobit zažívací potíže, nevolnost, zvracení, nadýmání, průjem a alergické reakce. Doporučuje se konzultovat užívání s lékařem nebo farmaceutem před začátkem užívání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Vilcacora vhodná pro těhotné a kojící ženy?
A:Důkladné studie nebyly provedeny, proto se nedoporučuje užívání Vilcacory během těhotenství nebo kojení. Je důležité, aby tuto skutečnost zvažovala každá žena individuálně s lékařem.

. Vilcacora je cenná léčivá bylina, která pochází z Jižní Ameriky a je oficiálně standardizována jako Uncaria tomentosa cortex cons. Název Vilcacora je z Quechua pro "viditelnou kůru". Tato bylina je stálezelený keř nebo strom, který může růst až do výšky 10 metrů. Listy jsou malé a matné, až 3 cm dlouhé, a mají nepravidelný obrys. Květy jsou tmavě fialové a mohou být vyskytující se ve skupinách v paních. Kůra řezu Vilcacory je ceněna léčivá účinná látka, která se používá pro její silné protizánětlivé, antipyretické a antioxidační vlastnosti. Může také stimulovat imunitní systém a zmírnit otoky. Dávkování a formy spotřeby Kůra řezu Vilcacory je k dispozici ve formě tablet, kapslí, tinktur nebo jako čaj. Čaj se připravuje vařením 2 - 3 lžíce drcené kůry ve 250 ml vody po dobu 15 minut a může být konzumován jedenkrát nebo dvakrát denně. Doporučená dávka kapslí nebo tablet je 1 - 2 tablety nebo kapsle dvakrát denně. Před podáváním Vilcacory ve formě tinktury by se měla získat odborná rada. Přírodní léčba Vilcacora se může použít v kombinaci s jinými bylinkami k léčbě různých onemocnění. Může být užívána k léčbě mnoha poruch, včetně revmatismu, artritidy, reaktivního artritidu, chronické bolesti, únavy a astmatu. Tato bylina může také pomáhat při léčbě infekcí, jako je angína a chřipka. Vilcacora je účinná léčivá bylina s širokou škálou léčebných účinků. Léčiva s ním související by měla být sledována u lékaře a užívána s opatrností.

Vilcacora (Řemdihák plstnatý) kůra řez. Uncaria tomentosa cortex cons.
Skladem (10+ kg)
715,70
639,02 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....