Vilcacora (Řemdihák plstnatý)

24.5.2024

Vilcacora (Řemdihák plstnatý)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Vilcacora?
A:Vilcacora, také známá jako Řemdihák plstnatý, je druh rostliny původem z Jižní Ameriky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou léčivé účinky Vilcacory?
A:Vilcacora obsahuje látky s protizánětlivými a imunomodulačními účinky. Je používána jako doplněk léčby při boji proti některým chorobám, například rakovině.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je užívání Vilcacory bezpečné?
A:Zatím nebyly prokázány žádné závažné vedlejší účinky užívání Vilcacory, ale jako u každého rostlinného doplňku je vhodné se poradit s lékařem před začátkem užívání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Vilcacora užívá?
A:Vilcacora se může užívat v různých formách, například ve formě tinktury, tablet nebo kapének. Doporučená dávka se může lišit v závislosti na zdravotním stavu a věku jedince.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde je možné zakoupit Vilcacoru?
A:Vilcacora je k dostání v obchodech s přírodními potravinami a doplňky stravy nebo online na webových stránkách specializovaných na prodej přírodních produktů.

ového článku Vilcacora (Řemdihák plstnatý) je léčivá bylina pocházející z Jižní Ameriky. Byla to první léčivá rostlina, o které veřejnost uslyšela během španělské invaze do Ameriky. Název se dostal od Inců, kteří si ji nazývali „vilca k'ora“, což doslova znamená „mocný poklad“. Řemdihák plstnatý je vnímán jako univerzální léčivá rostlina s potenciálem léčit mnoho nemocí. Řemdihák plstnatý je tlustá bylina s trubkovitými bílými květy. Má lysou a oddenkatou lodyhu s obrovskými listy. Řemdihák plstnatý je ceněn za své léčebné vlastnosti, které jsou využívány v tradiční jihoamerické medicíně a v Indiánské medicíně. V lidové medicíně se používá Řemdihák plstnatý k léčbě mnoha nemocí, včetně anémie, alkoholismu, cystitidy, artritidy, astmatu a diabetes mellitus. Podle studií má rostlina schopnost uvolňovat vysoké hladiny antioxidantů, které pomáhají předcházet stresové reakce v těle, které mohou přispívat k různým nemocem. Určité složky řemdiháku plstnatého jsou také známy pro své protizánětlivé vlastnosti a schopnost zmírnit symptomy astmatu a jiné respirační onemocnění. Řemdihák plstnatý může být užíván ve formě čaje nebo v kombinaci s jinými léčivými bylinami, aby se dosáhlo nejlepších výsledků. Studie také odhalily, že vilcacora obsahuje i látky, které mají protinádorové účinky. Nicméně doporučujeme se před zahájením užívání poraďte se svým lékařem. Bylina Řemdihák plstnatý se v poslední době stává čím dál populárnější a je často doporučována jako přírodní způsob léčby řady neduhů. Je to silný přírodní trénink, se kterým je třeba se popasovat opatrně a pod dohledem svého lékaře.

Vilcacora (Řemdihák plstnatý) kůra 40g Uncaria tomentosa cortex cons.
Skladem (10+ ks)
67,00
59,82 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....