Vilcacora kůra 30g(20x1,5g)

27.5.2024

Vilcacora kůra 30g(20x1,5g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Vilcacora kůra?
A:Vilcacora kůra je přírodní bylinný přípravek, který se získává z kůry rostliny Uncaria tomentosa.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky Vilcacora kůry?
A:Vilcacora kůra má antioxidační účinky a podporuje imunitní systém. Také má protizánětlivé a protikarcinogenní účinky, zlepšuje trávení a pomáhá bojovat s infekcemi.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Vilcacora kůra?
A:Vilcacora kůru lze užívat pomocí čaje. 1,5g kůry se zalije horkou vodou a nechá se louhovat po dobu 10 minut. Lze také užívat jako doplněk stravy ve formě tablet.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy se nedoporučuje užívání Vilcacora kůry?
A:Užívání Vilcacora kůry se nedoporučuje během těhotenství a kojení. Také by měli lidé užívající léky proti srdečním chorobám, antikoncepční pilulky a některé druhy antibiotik konzultovat užívání s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik obsahuje balení Vilcacora kůry?
A:Balení Vilcacora kůry obsahuje 20 sáčků, každý o hmotnosti 1,5g, celkem tedy 30g.

ový Vilcacora kůra 30g je bylinný přípravek podléhající nařízení EU o popisu léčivých vlastností bylin. Pochází z oblasti Amazonie a může být dle norem EU užíván jako tradiční použití pro symptomatickou léčbu onemocnění trávicího ústrojí a střev. Tato bylina je asi nejznámější a nejběžněji používanou surovinou pro tradiční medicínu v Jižní Americe. Jeho listy, které jsou většinou šedomodré nebo tmavomodré barvy, mají fialové skvrny a růžové špičky. Kůra je užívána a je používána v bylinných tinkturách, které se obvykle prodávají v prášku a ve formě tablet. Kůra Vilcacory (30g) obsahuje 20x 1,5g. Přípravek Vilcacora kůra 30g je silný antioxidant, antiseptikum a protizánětlivý činidlo. Poskytuje také úlevu od gastrointestinálních problémů, znovuobnovuje střevní motilitu a reguluje pH. Pomáhá také zmírnit bolesti hlavy a zlepšuje krevní oběh. Užívání toho produktu je bezpečné a nemělo by být kombinováno s jinými léky nebo léčebnými postupy. Pro případné vedlejší účinky se doporučuje poradit se s odborníkem nebo lékařem.

Vilcacora kůra 30g(20x1,5g) Uncaria tomentosa cortex plv.
Skladem (10+ ks)
58,00
51,79 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....