Turan kanadský nať řez. Erigeron canadensis herba cons.

13.6.2024

Turan kanadský nať řez. Erigeron canadensis herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Turan kanadský nať řez?
A:Turan kanadský nať řez je bylinný extrakt z rostliny Erigeron canadensis, který má řadu léčebných vlastností.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou léčebné vlastnosti Turan kanadského nať řezu?
A:Mezi léčebné vlastnosti Turan kanadského nať řezu patří například protizánětlivé, analgetické a antiseptické účinky. Využívá se také při boji proti virům a bakteriím.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Turan kanadský nať řez používá?
A:Turan kanadský nať řez lze užívat jako doplněk stravy ve formě kapslí nebo tablet. Rostlinný extrakt se také přidává do kosmetických přípravků a mastí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká rizika spojená s užíváním Turan kanadského nať řezu?
A:Turan kanadský nať řez se obecně považuje za bezpečný při použití podle doporučení. Nicméně, kvůli nedostatečnému výzkumu by měl být užíván opatrně. Osoby s alergiemi na rostliny by si měly před užitím konzultovat použití s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je možné zakoupit Turan kanadský nať řez bez lékařského předpisu?
A:Ano, Turan kanadský nať řez lze zakoupit v některých lékárnách a specializovaných obchodech bez předpisu. Nicméně je vhodné se před užitím poradit

e. Turan kanadský nať řez (Erigeron canadensis herba cons.) je druh bylinného materiálu, kterým je horní část nadzemní části rostliny s neporušenými lístky a stonky. Jde o typický představitel rodu Erigeron v čele superfamiliární skupiny Astereae. Turan kanadský nať řez lze nalézt v oblastech Severní Ameriky, jako jsou Spojené státy a Kanada, kde se hojně vyskytuje na loukách, pastvinách, ve smíšených lesích a mezi skalami. Tento druh má ve své domovině dlouhou historii medicínského využití. Bylina je bohatá na flavonoidy, saponiny, třísloviny, taniny, fenoly a minerály. Látky obsažené v turanu kanadském mohou poskytnout antioxidační, protizánětlivé, antiseptické, antimikrobiální, uklidňující, hojivé a diuretické účinky. Tato bylina může také poskytnout úlevu od bolesti a zlepšit trávení. Při voní řezu se z něj uvolňuje typická sladká a lehce kořeněná aroma. Jeho chuť je mírně kyselá, slabá a lehce kořeněná. Obvykle se užívá jako vnitřní či vnější prostředek. Turan kanadský nať řez může být používán samostatně nebo ve formě směsi s dalšími bylinami. Často se používá ve spojení s extrakty, tinkturami, odvary a čajovou směsí. Turan kanadský nať řez je ceněný pro jeho blahodárné léčivé účinky. Může napomáhat ke zmírnění široké škály zdravotních problémů, jako jsou bolesti hlavy, revmatismus, kožní infekce a různé nemoci trávicího traktu. Také se užívá k posílení imunitního systému.

Turan kanadský nať řez. Erigeron canadensis herba cons.
Skladem (10+ kg)
496,80
443,57 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....