Tropické ovoce s citronem 40g(20x2g)

19.5.2024

Tropické ovoce s citronem 40g(20x2g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Tropické ovoce s citronem 40g (20x2g)?
A:Tropické ovoce s citronem 40g (20x2g) je směs sušených tropických plodů s přídavkem citronu, která slouží jako lahodná a zdravá pochoutka.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní složky Tropického ovoce s citronem 40g (20x2g)?
A:Hlavními složkami Tropického ovoce s citronem jsou sušené kousky různých druhů tropického ovoce (např. ananas, kiwi, banán, papája), citronová kůra a přírodní aroma.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho vydrží Tropické ovoce s citronem 40g (20x2g)?
A:Tropické ovoce s citronem 40g (20x2g) vydrží skladovat po dobu 12 měsíců od data výroby, pokud je uchováváno v suchu a chladu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Tropické ovoce s citronem 40g (20x2g) konzumuje?
A:Tropické ovoce s citronem 40g (20x2g) lze konzumovat samostatně jako lahodnou a zdravou pochoutku nebo přidávat do jogurtu, müsli, ovesné kaše či na dorty a dezerty.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Tropické ovoce s citronem 40g (20x2g) vhodné pro vegany?
A:Ano, Tropické ovoce s citronem 40g (20x2g) neobsahuje žádné složky živočišného původu, tudíž je vhodné i pro vegany.

. Tato bylina, Tropické ovoce s citronem (latinsky Citrus medica var. limon), je jednou z oblíbených a chutných druhů citrusových bylin. Tato tropická ovocná bylina je bohatá na vitamíny C a A, stejně jako na minerály, jako je draslík, měď, vápník, železo a zinek. Na rozdíl od jiných citrusových plodů, jeho slupka má jemnou, sametovou texturu, která se snadno rozděluje a je konzumována s krmením nebo se samotnou. Bylina má blahodárné účinky na trávení a lze ji použít ke zlepšení stravy. Je dobře prospěšná pro zažívání, zmírňuje problémy s nadýmáním a zvyšuje přirozenou obranyschopnost. Kromě toho lze tropické ovoce s citronem pomocí vnějšího ošetření využít k léčbě kožních onemocnění, jako jsou vyrážky, ekzémy a psoriáza. Citronová ovocná bylina může poskytovat také úlevu od bolesti mírného stupně a je obecně využívána ke zmírnění kašle a dalších příznaků zánětu dýchacích cest. Tropické ovoce s citronem lze vařit, sušit, šťávou a potravinami. Nezapomeňte, že 40 g (20x2 g) byliny obsahuje okolo 50 kalorií. Může ve vás vzbudit zdravou chuť dobrého jídla.

Tropické ovoce s citronem 40g(20x2g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
53,00
47,32 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....