Třezalka tečkovaná nať 50g

22.5.2024

Třezalka tečkovaná nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je třezalka tečkovaná?
A:Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) je bylinka používaná v tradičním lékařství k léčbě deprese, úzkosti a dalších duševních poruch.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá třezalka tečkovaná nať?
A:Třezalka tečkovaná se obvykle užívá ve formě čaje nebo tinktury. Doporučená dávka závisí na konkrétním produktu, ale obvykle se doporučuje užívat 2-3 šálky čaje denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má třezalka tečkovaná nějaké vedlejší účinky?
A:Třezalka tečkovaná může způsobovat nežádoucí účinky, jako jsou bolesti hlavy, trávicí potíže a alergické reakce. Je důležité dodržovat doporučené dávkování a konzultovat s lékařem před začátkem užívání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je třezalka tečkovaná vhodná pro všechny?
A:Třezalka tečkovaná není vhodná pro každého. Někteří lidé by ji měli vyhýbat, jako např. ti, kteří užívají určité léky nebo trpí určitými zdravotními problémy. Proto je důležité konzultovat s lékařem před začátkem užívání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit třezalku tečkovanou nať 50g?
A:Třezalka tečkovaná nať 50g je k dispozici v různých prodejnách zdrav

. Třezalka tečkovaná (Latinsky: Stellaria media) je trvalka s bílými, drobnými květy, které jsou ve tvaru hvězdy, což jí dalo její latinské jméno. Roste po celé Evropě a v Azii. Může být použito v podobě bylinného čaje nebo jako koření. Třezalka tečkovaná je bohatá na vitamíny A, C a E a minerály, jako je draslík, hořčík a železo. Je velmi ceněná pro odstranění únavy a stimulaci imunitního systému. U následujících problémů se třezalka tečkovaná ukázala jako účinná: rýma, kašel, revmatismus, ekzém, únava a různé kožní problémy. V lidové medicíně se také používá pro nepříjemnou leucorrhoea, pohlavní choroby a bolesti v oblasti ledvin. Pro respektování současných nařízení EU se neuvádí žádné léčebné vlastnosti třezalky tečkované. Třezalka tečkovaná nať 50g je k dispozici v obchodech a lze ji nalézt ve formě tablet, čajových pytlů nebo samostatného suchého listu. Po přípravě lze použít jako čaj nebo smísit s dalšími bylinkami. Doporučuje se užívat 1-2 g třezalky tečkované jednou denně po dobu 3-4 týdnů. Pro dosažení optimálního výsledku je důležité, aby byla třezalka kvalitní a čerstvá.

Třezalka tečkovaná nať 50g Hypericum perforatum herba cons.
Skladem (10+ ks)
36,00
32,14 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....