Svízel syřišťový nať 50g

20.5.2024

Svízel syřišťový nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní přínosy svízelu syřišťového nať 50g?
A:Svízel syřišťový nať 50g obsahuje mnoho látek, které přispívají k dobrému zdraví, jako jsou kyselina askorbová, flavonoidy a vitamín K. Tyto látky mohou pomoci snížit záněty, posílit imunitní systém a podpořit zdravou trávicí soustavu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze užívat svízel syřišťový nať 50g během těhotenství?
A:Pokud jste těhotná, poraďte se s lékařem před užíváním jakéhokoli doplňku stravy, včetně svízelu syřišťového nať 50g. Ačkoli se obecně považuje za bezpečné, může mít svízel syřišťový negativní účinky, pokud se užívá příliš dlouho nebo v nadměrném množství.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze svízel syřišťový nať 50g užívat?
A:Doporučený dávkování pro svízel syřišťový nať 50g je 1-2 čajové lžičky denně, smíchejte s vodou nebo jiným nápojem. Může být užíván jako doplněk stravy pro podporu zdraví.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho mohu užívat svízel syřišťový nať 50g?
A:Aby bylo dosaženo maximálních přínosů, doporučuje se užívat svízel syřišťový nať 50g po do

Svízel syřišťový je poměrně vyhledávanou bylinou jež se používá jako lék na mnoho nemocí. Nať svízelu syřišťového je užitečná pro léčbu obezity, léčba nespavosti, tlumení nervozity a podporu trávení, které jsou všechny její pozitivní vlastnosti. Nať svízelu syřišťového je bohatá na vitamíny, minerály a stopové prvky zajišťující tělu prospěšné látky. Svízel syřišťový nať 50g je dostupný v konkrétním množství. Jeho účinné látky jsou kyselina rozmarinová a protizánětlivé látky, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu. Kyselina rozmarinová je silný antioxidant, který chrání buňky stárnutí a podporuje činnost jater. Kromě toho, má svízel syřišťový nať 50g antibakteriální účinky, které pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi a zabraňují kvasinkovým infekcím. Proto se v některých případech používá k léčbě diabetu. Bylina může být použita k léčbě astmatu nebo bronchitidy, protože její účinné složky mají tlumící účinek při kašli. Používání naťe svízelu syřišťového 50g tedy má pozitivní dopad na naše zdraví. Pokud jste ale alergičtí na bylinky nebo mají jiné zdravotní problémy, konzultujte prosím svůj stav s lékařem.

Svízel syřišťový nať 50g Galium verum herba cons.
Skladem (10+ ks)
39,00
34,82 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....