Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv.

23.5.2024

Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv?
A:Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv je bylinný přípravek, který se využívá v tradiční medicíně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv?
A:Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv se užívá podle potřeby, nejčastěji se připravuje jako čaj.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv?
A:Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv má protizánětlivé, diuretické a projímavé účinky. Také pomáhá při bolestech hlavy a zažívacích obtížích.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv nějaké vedlejší účinky?
A:Při správném dávkování nejsou užívání Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv?
A:Svízel nať s listem 30g(20x1,5g

e Svízel nať s listem (Galium verum herba c. folium plv.) je medicínská bylina, která je často používána v tradičních léčebných a preventivních postupech. Svízel nať s listem patří do rodiny Rubiaceae a dorůstá do výšky až 1,5 metru. Jeho listy jsou eliptické a mají špičatý vrcholek. Svízel nať s listem se používá k léčbě různých kožních onemocnění. Také může být účinná v případě potíží s trávením, jako je kyselost žaludku nebo zácpa. Mezi známé použití patří i pomoc při odstranění toxinů z těla a ředění krve. Kromě toho je svízel nať s listem často užívaný k léčbě chřipky a dalších nachlazení. Pravidelná konzumace svízelu nati s listem může pomoci posílit imunitní systém a chránit organismus před infekcemi. Jak již bylo zmíněno, svízel nať s listem může být užíván k léčbě kožních onemocnění. Používá se i k potlačení bolesti a otoků. Z ní lze připravit tinkturu, která je účinná při léčbě ekzému a lupénky. Svízel nať s listem je k dispozici ve formě prášku, odvaru nebo tinktury. Doporučuje se používat 20x1,5g svízelu nati s listem denně. Při použití odvaru je nutné použít 30 g sušeného svízelu nati s listem. Přestože je svízel nať s listem užitečný pro různé účely, je třeba si uvědomit, že obsahuje některé silice, které by mohly být toxické pro některé lidi. Doporučuje se proto poradit se svým lékařem nebo lékárníkem před použitím.

Svízel nať s listem 30g(20x1,5g) Galium verum herba c. folium plv.
Skladem (10+ ks)
39,00
34,82 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....