Světlík lékařský nať 40g

14.4.2024

Světlík lékařský nať 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak používat Světlík lékařský nať 40g?
A:Světlík lékařský nať 40g se používá k léčbě trávicích problémů. Dávkování závisí na věku a zdravotním stavu pacienta. Obvykle se doporučuje užívat 2-3krát denně 1-2 lžíce sušeného extraktu smíchaného s vodou nebo jiným tekutým nápojem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být Světlík lékařský nať 40g škodlivý pro zdraví?
A:Pokud je správně dávkován a užíván podle předepsaných pokynů, Světlík lékařský nať 40g by neměl být škodlivý pro zdraví. Nicméně, jako u všech bylinných přípravků, mohou se vyskytnout nežádoucí účinky. Proto je důležité konzultovat užívání tohoto přípravku s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou příznaky předávkování Světlíkem lékařským nať 40g?
A:Příznaky předávkování Světlíkem lékařským nať 40g mohou zahrnovat zvracení, průjem, nevolnost, křeče v břiše a výraznou dehydrataci. V případě jakýchkoli nežádoucích účinků je třeba okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Světlík lékařský nať 40g vhodný pro těhotné a kojící ženy?
A:Neexistují dostatečné

- zasvěcený pohled Světlík lékařský (Verbascum thapsus L.), také známý jako obecný světlík, je úžasná medicinální bylina. Jeho výhradně bílý květ bylo díky své podobnosti s ručníkem upřednostňován v lidové medicíně pro jeho schopnost hojit, pomáhat ranám a vdechnout nový život. Ve starých dobách se nať světlíku používala pro zastavení krvácení a hojení různých oděrek. Když byla rozdrcena a přidána do vody, měla se osvědčit jako účinný lék na pohmožděniny a spáleniny. Externí použití pomáhalo zlepšit stav kožních onemocnění, jako je psoriáza a ekzém. Světlík byl také úspěšně používán pro léčbu kašle, bronchitidy a nachlazení. Kromě toho byl světlík považován za silný diaforetický prostředek, což znamená, že pomáhal odstraňovat toxiny z těla. Jemná krajkovitá nať byla také využívána k léčbě ledvinových a močových obtíží a revmatismu. Naše světlíková nať 40g je čerstvá, kvalitní a zcela přírodní. Musíte si ji macerovat nebo extrahovat v destilované nebo čisté vodě, abyste dosáhli úplného rozvinutí jeho léčivých účinků. Díky svým různým léčebným vlastnostem je světlíková nať skvělou volbou pro vaši domácí lékárničku.

Světlík lékařský nať 40g Euphrasiae officinalis herba cons.
Skladem (10+ ks)
37,00
33,04 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....