Svařáček 40g(20x2g)

21.6.2024

Svařáček 40g(20x2g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je obsah balení Svařáčku 40g(20x2g)?
A:Balení obsahuje 20 kusů Svařáčku o hmotnosti 2 g.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak připravit Svařáček 40g(20x2g)?
A:Do hrníčku vložte jednu sáčkovou porci Svařáčku, zalijte vroucí vodou a nechte louhovat 3-5 minut podle preference.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Obsahuje Svařáček 40g(20x2g) kofein?
A:Ne, obsah kofeinu v Svařáčku 40g(20x2g) není uveden.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou složky Svařáčku 40g(20x2g)?
A:Složením Svařáčku jsou kousky plodů různých druhů ovoce a byliny, jako například hibiskus, šípek, meruňkový aroma a citronová kůra.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Svařáček 40g(20x2g) pomoci při nachlazení?
A:Svařáček obsahuje byliny, které mohou mít blahodárný účinek na podporu imunitního systému, ale nejedná se o léčivo a neměl by nahrazovat lékařskou péči.

Svařáček (Satureja hortensis) je původem středomořská bylina, která se od pradávna používá v léčitelství. Svařáček může být dvěma způsoby používán - jako sušená bylina pro aroma a barvu nebo v podobě tinktury na vnější či vnitřní užití. Svařáček má po celé Evropě dlouhou historii ve využití k léčbě a prevenci různých onemocnění. První zmínky o tomto koření se objevují už v 17. století, a to jak v lidovém lékařství, tak i v lékařské literatuře. Bylina je účinným a bezpečným lékem a je schopna pomoci při léčbě širokého spektra onemocnění. Svými léčivými účinky dokáže napomáhat hojení ran, bojovat s infekcemi, snižovat horečku a teploty, pročisťovat a dezinfikovat organismus a fungovat protizánětlivě. Svařáček obsahuje vysoké množství živin, konkrétně silice, esenciální oleje, vitaminy a minerály. Je obohacený o kyselinu rozmarýnovou, stejně jako o další sloučeniny, které dovedou potlačovat projevy různých onemocnění. Svařáček 40g(20x2g) je kvalitní bylinný produkt, který je v souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin. Bylina disponuje celou paletou příznivých účinků na lidský organismus, a proto je doporučována jako vhodný doplněk stravy. Před užíváním jakéhokoliv doplnku stravy je ale nutné se poradit s ošetřujícím lékařem a zvážit všechna pro a proti.

Svařáček 40g(20x2g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....