Štír 50g

22.4.2024

Štír 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou složení a vlastnosti Štíru 50g?
A:Štír 50g obsahuje extrakt ze štíra pestrého, který má protizánětlivé a analgetické účinky. Dále obsahuje další přírodní složky jako máta peprná, mentol, eukalyptusový olej a další, které posilují účinek. Tento přípravek je určen k potlačení bolesti při revmatismu, kloubních obtížích a svalových poraněních.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Štír 50g používá?
A:Štír 50g se nanáší tenkou vrstvou na postižené místo a jemně se vtírá. Tento postup se opakuje 2-3 krát denně, v závislosti na intenzitě bolesti. Před aplikací by mělo být místo čisté a suché.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Štír 50g způsobit alergickou reakci?
A:Ano, u některých lidí může dojít k alergické reakci na některou z přírodních složek obsažených v Štíru 50g. Pokud se u vás objeví kožní vyrážka nebo jiné nežádoucí účinky, ihned přestaňte tento přípravek používat a konzultujte s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho trvá, než se projeví účinek Štíru 50g?
A:Účinek Štíru 50g se obvykle projeví do několika minut po aplikaci. Maximální účinek je dosažen po 30 minutách

e Štír 50g (Verbascum thapsus) je vytrvalá bylinná rostlina, která má kořeny ve starověkém Řecku. Její léčivé vlastnosti byly po staletí obdivovány. Květy jsou bílé, růžové nebo fialové a mají velmi příjemnou vůni. Štír 50g se využívá k léčení různých zdravotních problémů. Byly prokázány antiseptické účinky a léčivé účinky při léčbě bolesti a ekzému. Má také schopnost pomoci posílit imunitní systém, snížit horečku a zlepšit trávení. Kromě toho, štír 50g může být užíván jako homeopatický prostředek k léčbě různých mentálních a emocionálních stavů, jako je deprese, úzkost a chronický stres. Byla prokázána jeho schopnost pomoci uklidnit a uvolnit mysl. Existují i další léčebné vlastnosti štíra 50g. Například se používá k léčení onemocnění dýchacího a reprodukčního systému, stejně jako k léčbě kožních problémů. Vzhledem k jeho léčivým vlastnostem, je štír 50g často považován za produkt s léčivou výživou. Jeho použití je naprosto bezpečné bez závažných vedlejších účinků.

Štír 50g Podporující činnost pohlavních orgánů
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....