Sporýš lékařský nať řez. Verbena officinalis herba cons.

19.5.2024

Sporýš lékařský nať řez. Verbena officinalis herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je sporýš lékařský nať řez?
A:Sporýš lékařský nať řez, latinsky Verbena officinalis herba cons, je bylina používaná v tradiční evropské medicíně k léčbě různých zdravotních problémů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání sporýše lékařského nať řez?
A:Sporýš lékařský nať řez může pomoci s bolestmi hlavy, zažívacími potížemi, horečkami a také s nespavostí. Také se říká, že má protizánětlivé účinky a pomáhá s krvácením.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se sporýš lékařský nať řez užívá?
A:Sporýš lékařský nať řez se může užívat jako čaj, tinktura nebo extrakt. Doporučuje se konzultovat užívání s odborníkem na byliny.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky u užívání sporýše lékařského nať řez?
A:Většina lidí může sporýš lékařský nať řez užívat bez vedlejších účinků. Nicméně, jedinci s alergiemi by měli být opatrní při užívání sporýše lékařského nať řez a měli by být konzultováni s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde si mohu koupit sporýš lékařský nať řez?
A:Sporýš lékařský nať řez lze zakoupit v obchodech s bylinkami, přírodních potravinách nebo na internetu. Důležité

. Verbena officinalis herba cons. (Sporýš lékařský nať řez) je rostlinou pocházející ze Středomoří, která dorůstá do výšky až 1 metru. Má široce vejčité listy, stříbřitě lemované bílými skvrnami, které jsou na patě květu. Květy jsou malé, hnědé nebo oranžové barvy se zelenou špičkou a růžovými kameny. Kvete od června do září a plodnost přichází v srpnu. Verbena officinalis je v lidovém léčitelství užívána jako sedativum a pro jeho silné účinky na trávení. Nachází se v několika léčivých přípravcích s jeho užitím jako antiemetikum, mechanismem a tonizujícím prostředkem. Verbena officinalis je bohatá na vitamíny a minerály, včetně Vitaminu C, draslíku a hořčíku. Obsahuje také flavonoidy, které mají vysoké protizánětlivé vlastnosti a pomáhají snížit hladinu cholesterolu v krvi. Jeho vnitřní spotřeba je vhodná pro příjem bylinných čajů, odvarů a tinktur. Je to nejjednodušší způsob užívání jeho léčebných vlastností. Může být použita i jako vonná esence, která má uklidňující účinky. Verbena officinalis je jednou z nejčastěji užívaných bylin pro své léčebné vlastnosti. Je výborným zdrojem vitamínů a minerálů, jehož použitím lze snížit hladinu cholesterolu v krvi, stimulovat trávení a mít uklidňující účinek. Díky svým antioxidačním a antialergickým vlastnostem je také užívána pro prevenci a léčbu různých chorob.

Sporýš lékařský nať řez. Verbena officinalis herba cons.
Skladem (10+ kg)
293,30
261,88 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....