Sporýš lékařský nať 50g Verbena officinalis herba cons.

19.5.2024

Sporýš lékařský nať 50g Verbena officinalis herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je sporýš lékařský nať 50g Verbena officinalis herba cons.?
A:Sporýš lékařský nať 50g Verbena officinalis herba cons. je léčivá bylina, která má tradiční využití v lidové medicíně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá sporýš lékařský nať 50g Verbena officinalis herba cons.?
A:Sporýš lékařský nať 50g Verbena officinalis herba cons. může být použit jako čaj nebo vodní extrakt pro ošetření různých zdravotních problémů, jako jsou trávicí obtíže, bolesti hlavy nebo úzkost.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou případné vedlejší účinky sporýše lékařského nať 50g Verbena officinalis herba cons.?
A:Při správném dávkování a užívání je sporýš lékařský nať 50g Verbena officinalis herba cons. obecně bezpečný. Nicméně, některé osoby mohou být alergické na tuto bylinu, takže je důležité sledovat příznaky přecitlivělosti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze koupit sporýš lékařský nať 50g Verbena officinalis herba cons.?
A:Sporýš lékařský nať 50g Verbena officinalis herba cons. je obecně k dispozici v lékárnách a specializovaných obchodech s bylinami.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může sporýš lékařský nať 50g Verbena officinalis herba cons. být užíván během těhotenství?
A:Pokud se uvažuje o užívání sporýše lékařského nať 50g Verbena

e Sporýš lékařský (Verbena officinalis) je stálá bylina, která roste ve všech částech Evropy a dokonce až do Severní Ameriky. Sporýš lékařský má léčivé účinky a bývá používán jako přírodní lék na mnoho různých nemocí, včetně obezity, revmatismu, kožních infekcí a astmatu. Často se používá i k potlačení symptomů menopauzy a prevenci onemocnění srdce. Sporýš lékařský má listy ve tvaru srdce se zaoblenými okraji, květy v barvě fialově až modře a plody s semenem v nich. Vysoká citlivost na teplo a sucho znamená, že musí být vysazován do polostínu a na chráněném stanovišti. V EU je sporýš lékařský uznávaná léčivá bylina. Nařízení EU o popisu léčivých vlastností bylin (EU 216/2013) uvádí, že sporýš lékařský je účinný při léčbě mnoha různých nemocí. Jeho listy jsou často používány pro jejich antiseptické účinky a jsou také často vařeny a konzumovány jako čaj. Plody obsahují vysoké množství taninů, které jsou známé pro své hojivé vlastnosti. Naše nastužovaná nať sporýše lékařského (Verbena officinalis herba cons.) je balena v 50 g sáčku. Před použitím spořádejte nastužovanou nať právě jako čaj, abyste mohli využít jeho léčivých vlastností.

Sporýš lékařský nať 50g Verbena officinalis herba cons.
Skladem (10+ ks)
38,00
33,93 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....