Slunečnice roční květ 40g

24.5.2024

Slunečnice roční květ 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké je množství semen v balení Slunečnice roční květ 40g?
A:V balení se nachází cca 700 semen.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou podmínky pro pěstování Slunečnice roční květ 40g?
A:Slunečnice vyžaduje slunné stanoviště s propustnou půdou. Má ráda vodu, ale nesnáší přemokření.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy je vhodný čas na výsadbu Slunečnice roční květ 40g?
A:Výsadba Slunečnice roční květ 40g je vhodná od dubna do června. Semena by měla být umístěna do půdy o hloubce cca 2-3 cm.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho trvá růst a kvetení Slunečnice roční květ 40g?
A:Růst a kvetení Slunečnice roční květ 40g trvá přibližně 2-3 měsíce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být Slunečnice roční květ 40g použita jako potrava pro ptáky?
A:Ano, semena Slunečnice roční květ 40g jsou velmi oblíbenou potravou pro ptáky, zejména pro vrabce, strnadky nebo sýkorky.

e Slunečnice roční je přírodní léčivá bylina, která má kvetoucí období od července do září a dorůstá výšky až 60cm. Tato bylina pochází z rodiny komulezovitých rostlin a jeho semenáčky jsou často konzumované jako součásti potravy. Slunečnice roční květ má několik tradičních léčivých vlastností. Díky svému obsahu účinné látky, jako je silicin, slupka a olej, má protizánětlivé, antispasmodické (snižuje napětí svalů) a antialergické vlastnosti. Používá se také jako diuretikum (na odvodnění organismu), což pomáhá snížit hladinu krevního cukru a cholesterolu, podpořit trávicí funkci a pomoci při léčbě kožních chorob. Květiny mohou být zelené nebo oranžové a jsou jedlé. Sejmutím květu slunečnice se získává sušený obsah balení ve velikosti 40g. Tento sušený květ může být použit k výrobě čaje, produKCii čajových směsí, tinktur, minerálních léčiv nebo do omelet. Slunečnice roční květ má antioxidační vlastnosti, které přispívají ke zlepšení imunity a energie. Je bohatý na železo, vápník, fosfor, hořčík, draslík a vitamíny A, B, C a E. Pravidelné užívání pomáhá prevenci a léčbě onemocnění a je doporučeno lidem se sníženou imunitu a trávicími potížemi. Navíc je velmi účinný při snižování stresu a úzkosti. Aby se předešlo nežádoucím účinkům, je nutné se před podáváním tohoto produktu poradit s odborníkem a použít denní dávku nedoporučovanou větší, než je uvedeno v návodu.

Slunečnice roční květ 40g Helianthus annus flos cons.
Skladem (10+ ks)
51,00
45,54 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....