Slez maurský květ 20g(20x1g)

19.5.2024

Slez maurský květ 20g(20x1g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je složení Slez maurského květu v balení 20g (20x1g)?
A:Balení obsahuje 20 sáčků po 1 gramu Slez maurského květu. Složení sáčků je čistý sušený květ slesše mauréského (Althaea officinalis).

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky užívání Slez maurského květu?
A:Slez maurský květ se tradičně užívá jako prostředek, který zklidňuje podrážděné sliznice a působí proti kašli. Má také mírně antiseptické účinky a podporuje tvorbu hlenu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Slez maurský květ užívat těhotná žena nebo kojící matka?
A:Při užívání Slez maurského květu není znám žádný negativní vliv na těhotenství nebo na kojení. Nicméně, v případě pochybností, doporučujeme konzultovat užívání s odborníkem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou dávkovací pokyny pro užívání Slez maurského květu?
A:Obvykle se doporučuje 2-3 sáčky denně. Sáčky se přelijí vroucí vodou, nechají se louhovat 5-10 minut a pak se pijí. Doporučujeme sledovat reakci a v případě potřeby konzultovat užívání s odborníkem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho mohu Slez maurský květ užívat?
A:Slez maurský květ je všeobecně považován za bezpečný přírodní

e. Slez maurský květ (Polygonum bistorta) je známá bylina, která je obzvlášť vhodná pro různé účely léčení. Používá se od dob starověku a byla vysoce ceněna v lidové medicíně. Slez maurský květ roste v horských oblastech Evropy a Asie, obvykle ve výškách nad 500 m n. m. Vzhledem k jeho dlouhé historii používání jako léčiva byla jeho potenciální léčivá síla vysoce hodnocena jak ve středověku, tak ve věku novověku. Slez maurský květ je známý pro své vřetenité stonky, které mohou dosahovat až 1 metru vysokým. Listy jsou podobné listům pohanky a květy mají většinou bílou nebo růžovou barvu. Rostlina dává semena, která mohou být sklízena na podzim a sušena na slunci. Ve skutečnosti je toto semeno, které je prodáváno jako sušený slez maurský květ. Léčivé vlastnosti slezu maurského květu jsou hlavně spojeny s doplňováním tekutin v těle, což je užitečné při léčbě zažívacích problémů, jako je zácpa. Tyto léčivé účinky jsou spojeny s polysacharidy, které se nacházejí v rostlině a mohou pomoci zmírnit zažívací potíže a stimulovat trávení. Kromě toho je slez maurský květ také účinným antioxidačním činidlem, který může být užitečný při léčbě nemocí souvisejících se stárnutím, jako je diabetes a onemocnění srdce. Ve všech evropských zemích je zakázáno vydávat informace o léčivé síle slezu maurského květu. Protože jsou to informace, které nejsou opředené vědeckými důkazy, nejsou považovány za užitečné pro pacienty. Místo toho je doporučováno použít produkt Slez maurský květ 20g(20x1g) jako zdroj potravinového doplňku. Produkt by měl být užíván s opatrností a vždy by se lékařský poradce měl poradit s lékařem ohledně příjmu.

Sléz maurský květ 20g(20x1g) Malva sylvestris flos plv.
Skladem (10+ ks)
40,00
35,71 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....