Sléz maurský květ 20g

25.6.2024

Sléz maurský květ 20g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel užívání slézu maurského květu 20g?
A:Sléz maurský květ se používá jako přírodní pomoc při podpoře zdraví dýchací soustavy a tlumení kašle.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak bych měl užívat tento produkt?
A:Doporučené denní dávkování je 1-2 gramy přelitých vroucí vodou a nechat louhovat po dobu 10 minut. Poté přeceďte a vypijte.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo může tento produkt užívat?
A:Sléz maurský květ 20g může být užíván pro dospělé i děti od 12 let. Tento produkt by neměli užívat těhotné ženy ani ženy v období kojení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Spojuje se s tímto produktem nějaké riziko vedlejších účinků?
A:Běžně se nevyskytují žádné vedlejší účinky, nicméně se doporučuje pečlivě dodržovat doporučené dávkování.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je tento produkt vhodný pro vegetariány a vegany?
A:Ano, jedná se o 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné složky živočišného původu. Vhodný pro vegetariány a vegany.

Sléz maurský květ je bylina, která se tradičně používala k posílení imunity, odstranění únavy a normalizaci trávení. Používá se ve formě nálevu nebo extraktu. Sléz má pozitivní účinek na lidské zdraví díky vysokému obsahu užitečných látek, jako jsou vitamíny A, C, B a E, minerály, enzymatické komplexy a flavonoidy. Tyto látky mají protizánětlivé, antioxidační a imunomodulační účinky, což činí sléz velmi užitečnou bylinou pro prevenci a boj s většinou nemocí. Sléz má také výrazný tonický účinek, což umožňuje lépe se vypořádat s vyčerpáním, které je bohužel častým doprovodným jevem moderního života. Také uvolňuje napětí a podporuje zdravý spánek. V tradiční medicíně se Sléz maurský květ obyčejně používá v rámci komplexní terapie na podporu funkce trávicího traktu. Aktivní složky slézu pomáhají zmírnit bolest, přispívají k normalizaci stolice a eliminaci nadýmání. Sléz maurský květ byl klinicky testován a má pozitivní hodnocení od odborníků v oboru léčby léčivými bylinami. K dnešnímu dni byla jeho účinnost a bezpečnost potvrzena řadou studií v souladu s evropskými normami o popisu léčebných vlastností bylin.

Sléz maurský květ 20g Malva mauritania flos tot.
nedostupné
42,00
37,50 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....