Skořice cejlonská kůra 50g

25.6.2024

Skořice cejlonská kůra 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to skořice cejlonská kůra?
A:Skořice cejlonská kůra je přírodní koření, které se získává z vnitřní kůry stromu druhu Cinnamomum verum. Vyznačuje se sladkou a mírně hořkou chutí a intenzivním aroma.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá skořice cejlonská kůra?
A:Skořice cejlonská kůra se může použít jako koření do různých jídel, dezertů, teplých nápojů a smoothie. Také se může použít pro zvýraznění chuti v ovoci, cereáliích a jogurtech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit skořici cejlonskou kůru?
A:Skořice cejlonská kůra se běžně prodává v obchodech se zdravou výživou, ale také v supermarketech a specializovaných obchodech s kořením a bylinkami. Dnes již lze skořici cejlonskou kůru i objednat online.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze skladovat skořici cejlonskou kůru?
A:Skořice cejlonskou kůru lze skladovat v suchu a tmavém prostředí. Nejlepší je skladování v uzavřené skleněné nebo plastové nádobě. Může být uložena v kamenné nebo elektrické kořenitosti a může být skladována po dobu jednoho roku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy skořice cejlonské kůry pro zdraví?
A:Skořice cejlonská kůra má pozitivní účinky na trávení, sn

Skořice cejlonská (lat. Cinnamomum zeylanicum) je tropická bylina, která pochází z ostrovů Ceylon a Sri Lanka. Roste na vysokých stromech a produkuje jehlovitou, intenzivně aromatickou kůru. Ta se při vaření či pečení využívá jako koření do mnoha sladkých i slaných pokrmů. Kůra skořice cejlonské ale má také léčebné účinky, nejčastěji se využívá k regulaci hladiny cukru v krvi. Aktivními látkami skořice cejlonské jsou flavonoidy, aroma-látky a antioxidanty. Díky tomu napomáhá regeneraci buněk, snižuje riziko vzniku rakoviny a podporuje detoxikaci těla. Kromě toho se skořice cejlonská úspěšně využívá při léčbě infekcí, nemocí srdce a také diabetu. Abyste mohli využívat léčebné vlastnosti skořice cejlonské, můžete si koupit kvalitní kvalitu kůry, uvedenou v souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin. Společnost Kratomax nabízí certifikovanou skořici cejlonskou kůru o váze 50 g. Kůra je 100% přírodní a neobsahuje žádné konzervanty.

Skořice kůra (Skořicovník cejlonský) mletá 100g Cinnamomum zeylanicum cortex plv.
nedostupné
77,00
68,75 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....