Šišák bajkalský nať řez. Scutellaria baicalensis herba cons.

22.5.2024

Šišák bajkalský nať řez. Scutellaria baicalensis herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Šišák bajkalský nať řez?
A:Šišák bajkalský nať řez je bylinný produkt, který se vyrábí z rostliny Scutellaria baicalensis a používá se v tradiční čínské medicíně jako podpora imunitního systému a pro ochranu jater.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč se používá Šišák bajkalský nať řez v tradiční čínské medicíně?
A:Šišák bajkalský nať řez obsahuje mnoho bioaktivních látek, včetně flavonoidů a kyseliny rozmarýnové, které jsou známé svými protizánětlivými a antioxidačními účinky. Tyto látky mohou pomoci ochránit buňky před poškozením volnými radikály.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Šišák bajkalský nať řez?
A:Šišák bajkalský nať řez se obvykle užívá v podobě čaje nebo extraktu. Dávkování se může lišit podle konkrétního produktu a doporučení výrobce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou vedlejší účinky Šišák bajkalský nať řez?
A:Šišák bajkalský nať řez je obecně bezpečný pro většinu lidí, pokud se užívá podle doporučení výrobce. Nicméně, jako s jakýmkoli bylinným přípravkem, mohou se vyskytnout nežádoucí účinky, jako jsou bolesti hlavy, nevolnost nebo žaludeční potíže.

e Šišák bajkalský nať řez (Scutellaria baicalensis herba cons.) je bylina vyšlechtěná speciálně pro tradiční medicínu. Tento druh se pěstuje v oblasti Bajkalu a jeho okolí. Nať vykazuje měkké, světle zelené listy s ostře špičatými okraji. Šišák bajkalský nať řez má tradiční léčebné účinky. Jeho akční látky mají pozitivní vliv na činnost cév, normalizují krevní tlak, podporují krevní oběh a neutralizují toxiny v těle. Obecnou povahou účinků jsou antioxidační vlastnosti, protizánětlivé účinky, antimikrobiální úč(in)ky a vysoký obsah vitamínu C. Šišák bajkalský nať řez se řadí do skupiny bylin se sedativním účinkem. Má uklidňující a protistresový účinek, má schopnost snížit únavu a zlepšit mysl. Bylina může zlepšit kvalitu spánku, redukovat fyzické únavu a zmírnit stresové reakce. Je to také účinný antidepresivum, které snižuje symptomy deprese, zvyšuje náladu a zvyšuje odolnost vůči stresu. Šišák bajkalský nať řez má také hepatoprotektivní účinky. Pomáhá chránit játra před toxickými účinky, podporuje detoxikační procesy a snižuje hladinu cholesterolu. V tradiční medicíně se tato bylina používá k léčbě různých onemocnění, včetně astmatu, artritidy a alergií. Šišák bajkalský nať řez může být užíván ve formě čaje nebo ve formě extraktů. Doporučuje se užívat bylinu po dobu alespoň 3 týdnů, aby byly dosaženy nejlepší výsledky. Jako u jakéhokoli jiného léčivého bylinného produktu, byste měli před užíváním poradit se s odborníkem na výživu a lékařem.

Šišák bajkalský nať řez. Scutellaria baicalensis herba cons.
Skladem (10+ kg)
1 035,00
924,11 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....