Šišák bajkalský nať 50g

19.5.2024

Šišák bajkalský nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se říká šišáku bajkalskému v angličtině?
A:Šišák bajkalský se v angličtině nazývá "Bajakill Starbuzz".

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho trvá kouření šišáku bajkalského na 50g náplni?
A:Čas kouření šišáku bajkalského na 50g náplni se liší v závislosti na použité shishové hlavici, ale obvykle by měl trvat asi 45 až 60 minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je šišák bajkalský vhodný pro začátečníky?
A:Ano, šišák bajkalský je vhodný pro začátečníky, protože jeho chuť a aroma jsou mírnější a příjemnější než u některých jiných druhů tabáku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je šišák bajkalský legální?
A:Ano, šišák bajkalský je legální kouřit ve většině zemí, avšak ve některých zemích platí výjimky nebo omezení. Doporučujeme zkontrolovat místní zákony týkající se kouření.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je šišák bajkalský škodlivý pro zdraví?
A:Ano, kouření šišáku bajkalského může být stejně škodlivé jako kouření cigaret, jelikož obsahuje karcinogenní látky. Doporučuje se omezit kouření šišáků a používat je pouze příležitostně.

e Šišák bajkalský nať (Iris sibirica nať) je vytrvalá bylina, která roste na břehu jezer a rybníků. Stonka je bělavá a husté listy odstávají z krátkých řapíků. Květy jsou sytě fialové barvy a mají 3 korunní lístky a 3 okvětní lístky. Léčivé vlastnosti šišáku bajkalského nať jsou důležitou součástí tradiční ruské léčebné medicíny. Listy se používají ke zmírnění bolesti, zejména bolesti hlavy, stejně jako pro hojení ran a pomáhají léčit bronchitidu. Často se používají jako adstringentní a antiseptické prostředky. Květy mohou být také infuzovány pro problémy s dyspepsií a trávení. Šišák bajkalský nať je obvykle používán ve formě odvarů, nálevů a užíván orálně. Tato bylina je také běžně používána v aromaterapii, protože jeho éterická silice mají relaxační účinky. Jeho esence je oblíbená mezi milovníky květin a lidmi, kteří se snaží dosáhnout vnitřní harmonie. Naše šišák bajkalský nať se dodává v 50g balíčcích. Je organicky pěstováno a odebráno rychle, aby se zachovali léčivé vlastnosti. Bylina je 100% přírodní a bez konzervačních látek.

Šišák bajkalský nať 50g Scutellaria baicalensis herba cons.
Skladem (10+ ks)
88,00
78,57 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....