Senna (Kassie pravá) lusk řez. Cassia senna folikuli cons.

25.6.2024

Senna (Kassie pravá) lusk řez. Cassia senna folikuli cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Senna (Kassie pravá)?
A:Senna (Cassia angustifolia) je rostlina, která se používá jako přírodní projímadlo.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Senna?
A:Senna může být užívána ve formě čaje nebo tablet jako pomoc při zácpě.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou vedlejší účinky užívání Senny?
A:Vedlejší účinky mohou zahrnovat křeče břicha, průjem a dehydrataci. Je důležité užívat Sennu podle doporučení lékaře nebo na obalu přípravku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co jsou Cassia senna folikuli cons?
A:Cassia senna folikuli cons jsou sušené plody senny, které jsou běžně používány v medicíně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je rozdíl mezi Cassia senna folikuli cons a jinými formami Senny?
A:Cassia senna folikuli cons jsou sušené plody senny, zatímco jiné formy Senny mohou být vyráběny z listů nebo kůry rostliny. Nicméně mají podobné účinky jako přírodní projímadlo.

e Senna (Kassie pravá), lusk řezu, je jednoletá rostlina rostoucí na středním východě, jihozápadní Asii a tropických částech Afriky. Stonka je zpravidla zelená, rostoucí až do výšky 24-36 palců. Květy jsou žluté a listy jsou tenčí a šedobílé. V lidové medicíně se Cassia senna folikuli cons. využívá od starověku k léčení různých onemocnění. Jeho trávení přináší blahodárné účinky, pohání žluč, uvolňuje střeva, podporuje metabolické procesy a eliminuje toxiny. Dále se senna používá k léčbě nadýmání, žaludečních vředů, dyspepsie, cukrovky a onemocnění ledvin a močových cest. Provádí se také k léčbě křečí, kožních problémů a infekcí očí. Díky antioxidačním vlastnostem v semenách se Cassia senna folikuli cons. také používá jako profylaxe proti rakovině a jiným onemocněním. Přítomnost polyfenolů, anthraquinonu a flavonoidů poskytuje řadu příznivých účinků na imunitní systém, napomáhá léčbě alergií a inhibuje tvorbu kožních pupínků. Jako diuretikum může Senna také přispívat ke snížení hladiny draslíku a cukru v krvi. Cassia senna folikuli cons. je nejčastěji k přípravě suspenzí, extraktů, čajů, odvarů a tinktur. Tyto produkty se obvykle používají během krátkých cyklů, aby se zabránilo otravě. Vzhledem k tomu, že tento druh bylinného produktu je v souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin, je důležité, aby před jeho použitím konzultovali lékaře.

Senna (Kassie pravá) lusk řez. Cassia senna folikuli cons.
nedostupné
172,50
154,02 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....