Senna (Kassie pravá) list 50g

21.2.2024

Senna (Kassie pravá) list 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy Senna listu?
A:Senna list se používá jako přírodní projímadlo, které pomáhá stimulovat střeva a usnadňuje trávení. Také může pomoci snížit zácpu, bolest břicha a nadýmání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je správný postup pro užívání Senna listu?
A:Doporučená dávka Senna listu je 2 až 4 gramy denně. Je nejlepší užívat ho ve večerních hodinách, aby případné účinky proběhly v noci. Je třeba užívat dostatek tekutin a vyvarovat se dlouhodobého užívání, aby nedošlo k případným negativním účinkům.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy bych neměl Senna list užívat?
A:Osoby trpící zánětem tlustého střeva, krvácením v gastrointestinálním traktu, břišní bolestí neznámého původu nebo těhotné ženy by neměly užívat Senna list bez konzultace s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou vedlejší účinky užívání Senna listu?
A:Vedlejší účinky mohou zahrnovat nevolnost, břišní křeče, průjem a dehydrataci. V případě výskytu těchto příznaků je vhodné omezit užívání a konzultovat to s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak bych měl Senna list skladovat?
A:Senna list by měl být skladován na suchém a chladném místě, daleko od přímého slunečního světla. Pokud je správně uskladně

e Senna (Kassie pravá) list 50g Senna (Kassie pravá), také známá jako Cassia acutifolia, je bylina s víceúčelovými léčebnými vlastnostmi. Můžeme ji najít v subtropických a tropických oblastech Asie a Afriky, stejně jako v části jižní Evropy. Listy Sennin jsou ve skutečnosti normálního velikosti listy stromu, který může dosáhnout výšky až 15 metrů. Senna (Kassie pravá) se užívá pro řadu terapeutických účelů. Je to silný purgativum a laxans, což znamená, že může zlepšit trávení, zejména pro ty, kteří trpí zácpou. Listy Sennin si také užívají pro své antiseptické vlastnosti a jsou také efektivním prostředkem pro odstranění parazitů z těla a osvěžení močových cest. Také může být užíván s potížemi s kůží, jako je ekzém nebo lupénka. Než použijete listy Sennin, měli byste se poradit se svým lékařem. Přestože je Senna (Kassie pravá) bezpečná, pokud se užívá ve vhodných dávkách, může mít vedlejší účinky. Užívejte listy Sennin za potírání příznaků zácpy v rozmezí 2-3 gramů za den. V případě, že byly předepsány vyšší dávky, mohl by se objevit průjem, bolest břicha nebo žaludeční podráždění. Vzhledem k tomu, Senna je bylina byla běžně užívaná po staletí, to může být buď používán jako čaj nebo ve formě tablet nebo kapslí. Nicméně, koupit naše listy Sennin by měly být vaší první volbou. Byliny mohou být použity pro variace směsí čaje, stejně jako infuze, čímž se zabrání možným nežádoucím účinkům užívání tablet nebo kapslí.

Senna (Kassie pravá) list 50g Cassia senna folium cons.
Skladem (10+ ks)
33,00
29,46 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....