Sarsaparilla (Přestup léčivý) kořen řez. Smilax sarsaparilla radix cons.

21.6.2024

Sarsaparilla (Přestup léčivý) kořen řez. Smilax sarsaparilla radix cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Sarsaparilla?
A:Sarsaparilla je kořen řezaný, pocházející z rostliny Smilax sarsaparilla radix cons. Používá se jako léčivý prostředek v tradiční medicíně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak Sarsaparilla funguje?
A:Sarsaparilla obsahuje různé aktivní látky, které mají protizánětlivé a antioxidantové účinky. Tyto účinky mohou pomoci při léčbě různých zdravotních problémů, jako jsou například artritida, akné a jiné kožní problémy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak bych měl Sarsaparillu užívat?
A:Doporučená dávka Sarsaparilly se může lišit v závislosti na konkrétním použití. Je důležité se řídit instrukcemi na obalu produktu nebo podle pokynů odborníka.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním Sarsaparilly?
A:Při používání Sarsaparilly jsou možné některé vedlejší účinky, jako například bolesti hlavy, nevolnost a zvracení. Pokud se tyto účinky vyskytnou, je důležité okamžitě přestat Sarsaparillu užívat a konzultovat situaci s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Sarsaparilla bezpečná pro každého?
A:Sarsaparilla není vhodná pro každého. Osoby s určitými zdravotními problémy, jako jsou například alergie na složky Sarsaparilly, by měly užívání této látky konz

ský. Sarsaparilla (Přestup léčivý) kořen řez. Smilax sarsaparilla radix cons. patří mezi byliny s více než stovkou léčivých účinků. Je to rostlina, která je tradičně známá jako silný antioxidant, pomáhá odstraňovat toxiny ze střev a posiluje imunitní systém. Kořen Sarsaparilly má vliv na různé druhy rakoviny, ale také na onemocnění ledvin a prostaty. Kořen Sarsaparill byl v minulosti používán jako lék na různé onemocnění. Lidé ho užívali například k léčbě revmatismu, anémie, artritidy a dalších chronických nemocí. Díky svým léčivým vlastnostem je kořen obzvláště účinný při léčbě onemocnění plic, jater a žaludku. Sarsaparilla byla také používána k boji proti infekcím. Kořen Sarsaparill má silné antimikrobiální účinky, které se často používají k léčbě infekcí, jako je tuberkulóza nebo lepra. Má také antioxidační účinky, které pomáhají bojovat s volnými radikály v těle, což přináší mnoho prospěchu lidskému zdraví. Také účinně stimuluje trávení, zlepšuje zažívání a má blahodárný vliv na metabolismus. Kořen Sarsaparilly má také velký vliv na hormonální rovnováhu. Pomáhá účinně regulovat hladinu testosteronu v krvi, což je důležité zejména pro muže. Tato bylina se také používá k léčbě nespavosti, jako je také účinným prostředkem k zvládnutí stresu. Sarsaparilla je bezpečná bylina, ale je nutné se vyhnout jejímu použití při těhotenství. Před jejím požitím je vždy důležité navštívit lékaře nebo lékárníka, abyste se ujistili, že se o tomto produktu dozvíte všechny potřebné informace.

Sarsaparilla (Přestup léčivý) kořen řez. Smilax sarsaparilla radix cons.
Skladem (10+ kg)
931,50
831,70 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....