Šanta kočičí nať řez. Nepetae catar.herba cons.

13.6.2024

Šanta kočičí nať řez. Nepetae catar.herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Šanta kočičí nať řez?
A:Šanta kočičí nať řez je druh byliny s latinským názvem Nepetae cataria herba cons, která se tradičně používá jako prostředek k uklidnění koček.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Šanta kočičí nať řez užívá?
A:Šanta kočičí nať řez se často používá v podobě čaje nebo suchého extraktu v kapslích. Je důležité dodržovat doporučené dávky a nepodávat jí kočkám s jinými léky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky Šanty kočičí nať řez na kočky?
A:Šanta kočičí nať řez může u koček způsobit mírné uklidnění a protizánětlivé účinky. Je důležité pamatovat na to, že každá kočka může reagovat jinak.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání Šanty kočičí nať řez?
A:Při správném dávkování se Šanta kočičí nať řez obvykle toleruje dobře. Nicméně při předávkování nebo užívání ve spojení s jinými léky mohou nastat problémy, jako jsou zvracení, průjem nebo ospalost.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Šanta kočičí nať řez vhodná pro použití u lidí?
A:Šanta kočičí nať řez se obvykle používá k uklidnění koček a není vhodná pro použití u lidí. Může však m

e Šanta kočičí nať je jednoletá tráva, která nese název Nepetae catar.herba cons. Pochází ze Středomoří a patří do čeledi Lamiaceae. Má většinou bílé až modré květy se šesti lístky. Rostlina je oblíbená pro své léčivé vlastnosti, které jsou velmi podobné obecně uznávaným antipsychotickým lékům. Použití šanty kočičí nati jsou možné při léčení psychických problémů, zmírnění stresu, úlevy od úzkostí a léčení depresí. Rostlina je také doporučována pro řešení spánkových problémů. Vzhledem k tomu, že má sedativní vlastnosti, mohou být dávkovány i pro léčbu hyperaktivity. Šanta kočičí nať je také známá pro své tonické účinky na játra a ledviny a může být použita k léčbě průjmu a infekcí. Může se také použít ke zmírnění otoků a k ochraně kůže před poškozením UV zářením. Šanta kočičí nať je obvykle konzumována ve formě čaje. K přípravě čaje je třeba rozdrtit nať na mouku, přidat sklenici horké vody a vařit asi 30 minut. Užívá se jeden nebo dva šálky denně. Než začnete používat šantu kočičí natě, je důležité se poradit s lékařem, aby se zabránilo možné interakci mezi bylinou a jinými léky užívanými.

Šanta kočičí nať řez. Nepetae catar.herba cons.
nedostupné
307,10
274,20 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....