Rybíz černý list 40g

24.5.2024

Rybíz černý list 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je rybíz černý list 40g?
A:Rybíz černý list 40g je bylinný doplněk stravy ve formě prášku, který se vyrábí z plodů rostliny ribes nigrum neboli černého rybízu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá rybíz černý list 40g?
A:Rybíz černý list 40g se užívá jako doplněk stravy dvakrát denně po jedné kávové lžičce. Lze ho smíchat s vodou, džusem nebo přidat do smoothie.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K čemu rybíz černý list 40g přispívá?
A:Rybíz černý list 40g obsahuje mnoho antioxidantů, vitamínů a minerálů. Přispívá k normální funkci imunitního systému, ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může rybíz černý list 40g způsobit nežádoucí účinky?
A:Rybíz černý list 40g obvykle nezpůsobuje žádné nežádoucí účinky, nicméně u citlivých jedinců může způsobit alergické reakce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může rybíz černý list 40g nahradit léčbu nebo léky?
A:Rybíz černý list 40g nenahrazuje léčbu ani léky a nemá schválené zdravotní účinky. Je to pouze bylinný doplněk stravy, který může doplnit běžnou léčbu. Před začátkem užívání se vždy poraď

e Rybíz černý list (40g) Rybíz černý (Ribes nigrum), je malá stálezelená opadavá keř nebo strom. Jeho listy jsou vejčité a lesklé s tmavě zelenou barvou. Na podzim se rozvíjejí obrovské plody s velmi intenzivní chutí. Listy rybízu černého mají řadu léčivých vlastností, které mohou pomoci s mnoha zdravotními problémy. V tradiční medicíně byly listy rybízu černého používány jako prostředek k posílení imunity a prevenci onemocnění. Jsou bohaté na vitaminy a minerály, zejména na vitamin C, draslík, hořčík a vápník. Vitamin C a další antioxidanty pomáhají bojovat proti volným radikálům, které poškozují buňky. V lidovém léčitelství se listy rybízu černého užívají k léčbě únavy, bolesti hlavy, anémie, horečky, infekcí močových cest, zánětu ledvin a dalších nemocí. Obsahují také látky, které mohou snížit hladinu cholesterolu, což je prospěšné pro oběhový systém. Listy jsou také užívány k léčbě astmatu, alergií a nachlazení. Kromě toho, listy rybízu černého mají antioxidační, analgetické, antimikrobiální a protizánětlivé účinky. Mohou být také použity k léčbě revmatických bolestí, kožních onemocnění a gynekologických potíží. Listy rybízu černého mohou být užity v podobě čaje nebo v kombinaci s jinými bylinkami. Listy rybízu černého mají řadu léčebných účinků, které mohou pomoci s mnoha zdravotními problémy. Avšak i přesto, že mohou být užívány jako přírodní léčiva, je nutné dodržovat správnou dávkovou formu s ohledem na Vaši situaci a samozřejmě konzultovat s odborným lékařem.

Rybíz černý list 40g Ribes nigrum folium cons.
Skladem (10+ ks)
40,00
35,71 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....