Rooibos s mátou 40g(20x2g)

21.6.2024

Rooibos s mátou 40g(20x2g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Rooibos s mátou 40g(20x2g)?
A:Rooibos s mátou 40g(20x2g) je směs čaje z jihoafrické rostliny rooibos a sušených lístků máty.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ Rooibos s mátou 40g(20x2g)?
A:Rooibos pochází z Jižní Afriky, konkrétně z oblasti Cederberg v provincii Západní Kapsko. Máta je široce pěstována po celém světě.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje Rooibos s mátou 40g(20x2g)?
A:Rooibos s mátou se vaří stejně jako běžný čaj - jeden sáček se zalije vroucí vodou a nechá se louhovat asi 5 minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní přínosy Rooibos s mátou 40g(20x2g)?
A:Rooibos obsahuje mnoho antioxidantů, což mu pomáhá bojovat proti volným radikálům, a také má protizánětlivé účinky. Máta pak může pomoci s trávením a uklidnit nervový systém.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak skladovat Rooibos s mátou 40g(20x2g)?
A:Rooibos s mátou by měl být skladován v suchém a chladném prostoru, daleko od přímého slunečního záření i zdrojů tepla. Pokud se správně skladuje, může být trvanlivý až několik let.

Rooibos s mátou (Aspalathus linearis) je luštěnina s mátou, která pochází z jihovýchodní Afriky. Jako bylinka se rooibos používá především jako čaj na přípravu osvěžujícího a sladkého nápoje. Pro své blahodárné účinky je rooibos s mátou často doporučován jak pro dospělé, tak pro děti. Rooibos s Mátou má celou řadu léčivých vlastností. Především pomáhá zvyšovat energii, zlepšovat trávení, uklidňovat podrážděnou pokožku a snižovat horečku. Navíc obsahuje mnoho vitamínů a minerálních látek, které pomáhají udržovat silné a zdravé kosti a zuby. Kromě toho, že tento druh rooibosu má velmi příznivé léčebné účinky, je rooibos s mátou také lahodný. Kombinace kořeněné a sladké chuti máty s charakteristickou chutí rooibosu dotváří příjemné pití, které chutná každému. Balení Rooibos s mátou 40g (2x20g) je speciální kompozice, která je navržena pro vyzkoušení a následnou občerstvení. Je vyráběna z čerstvých listů kvalitního rooibosu a bylin, které jsou pomalu sušeny, aby se zabezpečilo jejich jedinečné aroma a chuť. Rooibos s mátou 40g (2x20g) je 100% přírodní produkt bez umelých přísad nebo aromatických přísad.

Rooibos s mátou 40g(20x2g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
56,00
50,00 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....