Reveň dlanitá kořen 50g

23.5.2024

Reveň dlanitá kořen 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je reveň dlanitá kořen?
A:Reveň dlanitá kořen je rostlina, která se používá v tradiční medicíně kvůli svým léčivým vlastnostem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou léčivé účinky reveň dlanitého kořene?
A:Reveň dlanitá kořen obsahuje mnoho živin a minerálů, jako jsou vitamíny A, C a K, draslík, vápník a železo. Má protizánětlivé vlastnosti a podporuje trávení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak konzumovat reveň dlanitou kořen?
A:Reveň dlanitou kořen lze užívat v podobě čaje, tinktury nebo jako sušenou bylinu. Doporučená dávka závisí na konkrétním případě a měla by být konzultována s odborníkem na bylinkovou medicínu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání reveň dlanitého kořene?
A:Vhodné dávkování je klíčové pro minimalizaci rizik vedlejších účinků. Při nadměrném užívání může reveň dlanitá kořen způsobit zažívací potíže nebo alergickou reakci.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu koupit reveň dlanitou kořen?
A:Reveň dlanitou kořen lze zakoupit v lékárnách, specializovaných obchodech se zdravou výživou nebo na internetu. Při nákupu je třeba být opatrný a zkontrolovat kvalitu produktu.

. Reveň dlanitá (Spirea Ulmaria) Reveň dlanitá, také známá jako meadowsweet, má vyšlechtěný původ ve Středomoří a ve střední Asii a roste v Evropě, na Balkánu a v Severní Americe. Má vzpřímenou, větvenou pozici s bílými a růžovými květy, které se nacházejí na koncích větví. Listy jsou kopinaté až obvejčité s převislým řapíkem. Reveň má mnoho léčivých vlastností. Kořen byliny je nejčastěji používaný jako lék. Kořen je užitečný pro léčbu revmatismu, anginy, problémů s ledvinami a onemocnění dýchacího systému. Je také užitečný pro snížení hladiny cholesterolu a protizánětlivé účinky. Kořeny Reveň dlanitá se běžně přidávají do bylinných čajů a nápojů. Obsahuje velké množství minerálů jako vápník, hořčík, železo, fosfor a draslík. Obsahuje také stopy alkaloidů, jako je salicin a uncinarin, které mají protizánětlivé účinky. Reveň dlanitá kořen 50g je užitečný prostředek pro léčbu mnoha zdravotních problémů. Může pomoci při revmatismu, anginy, problémech s ledvinami a onemocnění dýchacího systému a má protizánětlivé účinky. Je také bohatým zdrojem minerálů.

Reveň dlanitá kořen 50g Rheum palmatum radix cons.
Skladem (10+ ks)
43,00
38,39 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....