Rdesno truskavec nať řez. Polygoni avicularis herba cons.

24.5.2024

Rdesno truskavec nať řez. Polygoni avicularis herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Rdesno truskavec nať řez?
A:Rdesno truskavec nať řez je rostlina s botanickým názvem Polygoni avicularis herba cons, která se tradičně používá v lékařství pro své protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní přínosy Rdesno truskavce nať řez?
A:Rdesno truskavec nať řez má mnoho zdravotních přínosů, včetně úlevy od bolesti kloubů, snížení horečky a podpory trávicího traktu. Také se mu připisují protirakovinné vlastnosti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Rdesno truskavec nať řez používá v lékařské praxi?
A:Rdesno truskavec nať řez se běžně používá jako doplněk stravy ve formě kapslí nebo tablet. Také se používá v externí formě v podobě mastí pro léčbu kožních chorob a bolesti svalů a kloubů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání Rdesno truskavce nať řez?
A:Užívání Rdesno truskavce nať řez může mít některé vedlejší účinky, jako jsou zažívací potíže, závratě a ospalost. Je důležité poradit se s lékařem před začátkem užívání této rostliny.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Rdesno truskavec nať řez interagovat s jinými léky?
A:Rdesno truskavec nať řez může interagovat s některými léky, jako jsou antikoag

e Rdesno Truskavec nať řez, Polygoni avicularis herba cons. je bylina rostoucí ve Středomoří, Balkánu a v severní Africe. Jedná se o vytrvalou trávu dorůstající do výšky 30 cm. Tráva obsahuje hustou kořenovou soustavu s velkými kořeny, které dosahují až 15 cm délky. Listy jsou oválné, hrubé a temně zelené. Květy jsou bílé nebo bledě fialové a mají 4-5 okvětní plátky. Plody jsou obloukovité, červené až tmavě fialové. Rdesno truskavec se bežně používá k léčbě vysokého krevního tlaku, cévních onemocnění a revmatismu. Kořeny a listy obsahují flavonoidy, které mají antioxidační vlastnosti a které mohou snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Užívání tohoto bylinného léku je zvláště účinné při léčbě onemocnění srdce a ledvin. Dále se používá k posílení imunitního systému, léčbě úzkosti a deprese. Bylina je obecně bezpečná a je málo pravděpodobné, že by mohla vyvolat nežádoucí účinky. Tato bylina se může užívat ve formě tinktur, odvarů nebo mastí. Bylinný čaj může být také připraven z rdesna truskavce, a to smícháním 2 polévkových lžic drceného kořene s 1 šálkem vroucí vody. Je důležité si uvědomit, že tyto informace nejsou nahrazeny odbornou radou lékaře.

Rdesno truskavec nať řez. Polygoni avicularis herba cons.
nedostupné
276,00
246,43 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....