Rdesno truskavec nať 30g(20x1,5g) Polygoni avicularis herba plv.

27.5.2024

Rdesno truskavec nať 30g(20x1,5g) Polygoni avicularis herba plv.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Rdesno truskavec nať 30g(20x1,5g) Polygoni avicularis herba plv.?
A:Rdesno truskavec nať 30g(20x1,5g) Polygoni avicularis herba plv. je bylinný přípravek v práškové formě, který obsahuje extrakt z rostliny Polygoni avicularis.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel Rdesno truskavec nať 30g(20x1,5g) Polygoni avicularis herba plv.?
A:Rdesno truskavec nať 30g(20x1,5g) Polygoni avicularis herba plv. se používá v tradiční medicíně při léčbě různých chorob, jako jsou například poruchy zažívacího traktu nebo záněty močových cest.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Rdesno truskavec nať 30g(20x1,5g) Polygoni avicularis herba plv. užívá?
A:Přípravek se užívá perorálně a dávka závisí na konkrétní situaci a potřebě pacienta. Před použitím je vhodné konzultovat s lékařem nebo farmaceutem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním Rdesno truskavec nať 30g(20x1,5g) Polygoni avicularis herba plv.?
A:V některých případech mohou být zaznamenány vedlejší účinky, jako jsou například bolesti břicha, zvracení nebo průjem. V případě výskytu těchto příznaků je vhodné přestat s užíváním a konzultovat s lékařem.

e Truskavec nať (Polygoni avicularis herba) je bylina, která má protizánětlivé a antiseptické vlastnosti. Původně pochází z Asie, ale dnes se pěstuje po celé Evropě. Obsahuje vitamín C a minerály jako draslík, hořčík, zinek a železo. Truskavec nať se obvykle prodává v čerstvé formě nebo sušený. Může být také sušeným nebo mletým práškem. Lze ho také použít k přípravě čaje nebo jiných nápojů. Při použití truskavce nať jako léčebné byliny může poskytnout osvědčenou úlevu při trávicích potížích, kožních onemocněních a diabetu. Má také protizánětlivé a antiseptické vlastnosti, které se nedávno prokázaly ve studiích. Dávkování by mělo být 30 g (20x1,5g). Může být také užitečná při léčbě zánětů a zvýšeného krevního tlaku. Může také podpořit imunitní systém a snížit riziko infekce. Vzhledem k tomu, že truskavec nať je vysoce účinnou léčivou bylinou, doporučuje se jej používat jako součást komplexní léčby. Pacient by si měl ale zjistit, zda je truskavec nať bezpečný pro jeho specifické podmínky. Pro dosažení maximálního účinku by mělo být doporučeno použít truskavec v kombinaci s dalšími léčivými bylinami. Truskavec nať je bylina, která může být užitečná při léčbě trávicích potíží, kožních onemocnění, diabetu, zánětů a nachlazení. Používá se jako sušená bylina, čajová směs, nebo mletá forma. Doporučuje se jej používat jako součást komplexní léčby s dalšími léčivými bylinami.

Rdesno truskavec nať 30g(20x1,5g) Polygoni avicularis herba plv.
Skladem (10+ ks)
38,00
33,93 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....