Rakytník řešetlákový plod 50g

22.4.2024

Rakytník řešetlákový plod 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou složení a vlastnosti rakytníku řešetlákového plodu v balení 50g?
A:Rakytník řešetlákový plod v balení 50g obsahuje 100% sušených plodů této rostliny. Rakytník je bohatý na vitamíny (zejména vitamín C), minerály, flavonoidy a karotenoidy. Plody se tradičně používají jako přírodní antioxidant a podporují imunitu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je způsob užívání rakytníku řešetlákového plodu v balení 50g?
A:Doporučené množství pro denní dávku je 1-2 lžičky (cca 5-10g) sušených plodů rakytníku řešetlákového. Plody se mohou konzumovat samostatně nebo se mohou přidávat do smoothies, jogurtů nebo cereálií.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč je rakytník řešetlákový plod v balení 50g vhodný pro sportovce?
A:Rakytník řešetlákový plod má silné antioxidantické účinky, které pomáhají zabránit oxidaci tkání v těle během tréninku. Také podporuje regeneraci a růst svalové hmoty a zlepšuje výkon.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ rakytníku řešetlákového plodu v balení 50g?
A:Rakytník řešetlákový (latinsky Hippophae rhamnoides) patří mezi rostliny které se pěstují již po tisíciletí ve Východní Asii a Ev

e Rakytník řešetlákový je keř s krátkým korunou, který dosahuje výšky 2-4 m se plody oranžové až červené barvy. Rakytník řešetlákový plod je často používán v tradiční medicíně napříč Asii a Evropou. Plody rakytníku obsahují velké množství vitaminu C, antioxidantů, fytosterolů a jiné látky. Použijte-li 50 g rakytníku řešetlákového, můžete získat následující léčivé vlastnosti: - Antioxidanty: Rakytník řešetlákový plod obsahuje sloučeniny s antioxidačními schopnostmi, které mohou chránit buňky před volnými radikály. - Imunitní posilování: Rakytník řešetlákový je bohatý na vitaminy a minerály, které mají pozitivní vliv na imunitní systém. Plody rakytníku také obsahují sloučeniny, které mají potenciál posilovat imunitní systém a chránit tělo před infekcemi - Ochrana před chorobami: Díky antioxidačním a imunitním posílením může rakytník řešetlákový pomoci chránit organismus před srdce, cukrovka a dalšími chorobami. - Úleva od kašle a chřipky: Některé studie ukazují, že ingestion rakytníku řešetlákového plodu může pomoci snížit závažnost kašle a chřipky a také rychleji obnovit sílu. - Zdraví pleti: Sloučeniny obsažené v plodech rakytníku řešetlákového, jako jsou antioxidanty a vitaminy, mohou pomoci udržovat pokožku zdravou. Při užívání rakytníku řešetlákového je důležité konzultovat s lékařem, protože toto bylinné léčivo může mít nežádoucí účinky. Je také důležité si uvědomit, že léčivé vlastnosti rakytníku řešetlákového nelze považovat za lék.

Rakytník řešetlákový plod 50g Hippophae rhamnoides fructus tot.
Skladem (10+ ks)
59,00
52,68 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....