Quinoa bílá semeno 150g

24.5.2024

Quinoa bílá semeno 150g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ quinoi bílého semene 150g?
A:Quinoa je původem z Jižní Ameriky, konkrétně z oblasti And.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak mám skladovat quinoi bílé semeno 150g?
A:Quinoi bílé semeno je nejlepší skladovat v suchu a chladu, například v uzavřené nádobě nebo sáčku v lednici.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je nutriční profil quinoi bílého semene 150g?
A:Quinoa bílé semeno obsahuje mnoho důležitých živin, jako jsou bílkoviny, vláknina, vitamíny a minerály. Jedná se o skvělý zdroj rostlinného proteinu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak mohu použít quinoi bílé semeno 150g při vaření?
A:Quinoi bílé semeno se dá použít jako alternativa rýže nebo krupice. Je možné ji vařit ve vodě, ale také využít jako přísadu do salátů, polévek a dalších jídel.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může quinoa bílá semeno 150g pomoci při hubnutí?
A:Quinoi bílé semeno není samo o sobě zázračným řešením pro hubnutí, ale lze ji zařadit do zdravé stravy jako součást vyváženého jídelníčku. Díky obsahu vlákniny a bílkovin tak může podpořit pocit sytosti a pomoci udržet stabilní hladinu cukru v krvi.

Bílé semeno quinoa je bylinka, která se používá po staletí pro léčivé účely. Quinoa (Chenopodium quinoa) pochází z Jižní Ameriky a Peru a má vysokou nutriční hodnotu. Je vysoký obsah bílkovin, široké spektrum minerálních látek a vitamínů, jako jsou vitamíny A, C, E a skupina B vitamínů. Semena quinoa mají tonizující a detoxikační účinky. Mají schopnost čistit ledviny a játra, podporovat trávení a léčit zažívací problémy. Používá se také k léčbě chorob kůže, pomáhá při hubnutí a zlepšuje svalovou a kosterní tuhost. Konzumace semene quinoa je doporučena pro lidi trpící střevními a imunitními nemocemi. Také je doporučeno užívání při léčebném programu, aby se podpořilo tvorbu protilátek. 100 g bílého quinoa semene obsahuje více než 14 g bílkovin a množství esenciálních mastných kyselin, jako je linoleová, linolová, stearová a palmitová. Také má vysoký obsah vlákniny, draslíku, vápníku a zinku. Tyto látky pomáhají při udržování normální hladiny cukru v krvi a obezity. Quinoa semena mohou být použita ve formě prášku nebo se sušených semínek. Může se jíst syrové nebo se používá k přípravě různých jídel a nápojů. Quinoa je vynikající zdroj antioxidantů a je velmi užitečné při prevenci a léčbě mnoha zdravotních stavů. Neagresivní, ale účinné. Pokud se užívá správně a v omezeném množství, je to skvělá alternativa pro starší i děti.

Quinoa bílá semeno 150g Chenopodium quinoa semen tot.
nedostupné
22,40
20,00 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....