Pýr plazivý oddenek 50g

13.6.2024

Pýr plazivý oddenek 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to pýr plazivý oddenek 50g?
A:Pýr plazivý oddenek 50g je bylinkový přípravek založený na kořeni pýru plazivého, který se tradičně používá jako prostředek pro detoxikaci těla.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel použití pýru plazivého oddenku 50g?
A:Použití pýru plazivého oddenku 50g pomáhá při odstraňování toxinů z těla a stimuluje činnost jater a trávicích orgánů. Také se používá pro zlepšení krevního oběhu a snížení hladiny cholesterolu v krvi.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se pýr plazivý oddenek 50g užívá?
A:Doporučuje se užívat jednu až dvě čajové lžičky denně po dobu dvou až tří týdnů. Lze ho zalít vroucí vodou a nechat louhovat asi deset minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání pýru plazivého oddenku 50g?
A:Pokud se dodržuje doporučené dávkování, nejsou známy žádné závažné vedlejší účinky. Nicméně by měli pacienti s cukrovkou nebo lidé s poruchami trávicího traktu použít tento přípravek s opatrností.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je možné užívat pýr plazivý oddenek 50g během těhotenství a kojení?
A:Neexistují žádné informace o bezpečnosti užívání pýru plazivého oddenku 50g během těhotenství a

e Pýr Plazivý Oddenek (Juncus repens L.) je jedním z nejběžnějších druhů pýru. Má plazivou lodyhu, která vytváří malé, oválné listy a malé šedé květy. Oddenky jsou dlouhé a tvrdé a obvykle mají hnědou smetanovou barvu. Lidé ho používají jako léčivou bylinu. Tinktura z oddenku působí jako diuretikum a je schopna rozpouštět ledvinové kameny. Dále se doporučuje pro bolesti hlavy, záněty uší a nachlazení. Také se domnívá, že pomáhá uvolnit bolest v krku a odstranit krusty, které se objevují na kůži v důsledku infekcí. Je také účinná pro léčbu revmatických bolestí. Doporučuje se užívat 50 g oddenku denně, aby se dosáhlo maximálního terapeutického účinku. Než se začne užívat, mělo by se poradit s lékařem, protože může být nebezpečné, pokud nebude použito správně. Pro kosmetické účely se také používá toto koření. Může se přidat do masky na obličej a pomáhá hydratovat a uklidňovat pokožku. Pomáhá také zbavit se vrásek a urychlit proces hojení ran. Takže i když Pýr Plazivý Oddenek je malé koření, má úžasné léčebné a kosmetické účinky. Je nejjednodušší a nejúčinnější bylina pro lepší zdraví a vzhled.

Pýr plazivý oddenek 50g Graminis radix (agropyrum repens) cons.
nedostupné
43,00
38,39 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....