Pupava bezlodyžná kořen 50g

21.6.2024

Pupava bezlodyžná kořen 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to pupava bezlodyžná kořen?
A:Pupava bezlodyžná kořen je bylinkový přípravek získaný z kořenů rostliny Arctium lappa (pupava velká), který se používá v tradičním léčitelství.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá pupava bezlodyžná kořen?
A:Pupava bezlodyžná kořen se zpravidla připravuje jako čaj nebo odvar. Nejčastěji se užívá 2 až 3 krát denně po dobu 2 až 4 týdnů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky pupavy bezlodyžné kořene?
A:Pupava bezlodyžná kořen má protizánětlivé účinky, pomáhá detoxikovat organismus, podporuje činnost jater, snižuje hladinu cholesterolu a podporuje průchodnost močových cest.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy nepoužívat pupavu bezlodyžnou kořen?
A:Pupavu bezlodyžnou kořen by neměly užívat těhotné a kojící ženy, děti do 12 let a osoby trpící onemocněními jater. Před použitím se doporučuje poradit se s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde zakoupit pupavu bezlodyžnou kořen?
A:Pupavu bezlodyžnou kořen lze zakoupit v některých lékárnách, specializovaných obchodech s bylinami a přírodními produkty, nebo jej lze objednat online.

e Pupava bezlodyžná kořen (Citiopsis fruticosa) je pozemní, bylinná rostlina s červenými kolíčky plodů, která dorůstá do výšky jednoho až dvou metrů. Roste převážně v Evropě, v oblastech od středního Německa po severní Afriku. Kořen Pupavy bezlodyžné je popisován jako jemný, bílý až tmavě šedý na dotek, se slabou vůní. Léčivé vlastnosti: Kořen Pupavy bezlodyžné se používá v tradiční potravinářské medicíně jako lék proti nespavosti, depresi, nedostatku chuti k jídlu a únavě. Může také pomoci snížit krevní tlak. Jeho vysoce antioxidační aktivita může být užitečná pro prevenci různých onemocnění. Aplikace: Čerstvý, zpracovaný nebo sušený kořen Pupavy bezlodyžné se obvykle užívá ve formě infuze. Dávkování se obvykle pohybuje od 10 do 20 gramů čerstvého kořene nebo 5-10 gramů sušeného kořene na jeden šálek. Také se používá ve formě tinktur, kapslí a prášku. Upozornění: Důrazně se doporučuje, aby lidé před užitím tohoto kořene vyhledali lékařskou radu. Užívání tohoto produktu uplatňujícího se v potravinářské medicíně by mělo být pod dohledem lékaře, protože může interferovat s dalšími léky.

Pupava bezlodyžná kořen 50g Carlina acaulis radix cons.
Skladem (10+ ks)
69,00
61,61 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....