Psyllium malina a černý rybíz 100g

14.4.2024

Psyllium malina a černý rybíz 100g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to psyllium malina a černý rybíz 100g?
A:Psyllium malina a černý rybíz 100g je doplněk stravy ve formě prášku, který obsahuje přírodní vlákninu psyllium, malinové a černorýbízové extrakty.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel psyllium malina a černý rybíz 100g?
A:Cílem psyllium malina a černý rybíz 100g je pomoci při trávení, podpořit pravidelnost stolice, snížit hladinu cholesterolu v krvi a celkově posílit imunitu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se má psyllium malina a černý rybíz 100g užívat?
A:Doporučená dávka psyllium malina a černý rybíz 100g je jedna lžička (přibližně 5 gramů) dvakrát denně smíchaná s vodou nebo jiným nápojem. Důležité je vypít dostatek tekutin, aby se zabránilo vzniku zácpy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je psyllium malina a černý rybíz 100g vhodný pro vegany?
A:Ano, psyllium malina a černý rybíz 100g je vhodný pro vegany, neobsahuje žádné živočišné složky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky užívání psyllium malina a černý rybíz 100g?
A:Užívání psyllium malina a černý rybíz 100g může v některých případech způsobit nadměrný plyn, nafukování nebo zácpu. Důležité je dodržet doporuč

e Psyllium malina a černý rybíz 100g je směs bylin, která se používala už v dávných dobách. Bylina pochází z oblasti Středozemního moře a má jasnou růžovou a purpurovou barvu, což poskytuje exotický vzhled. Psyllium malina a černý rybíz 100g je bohatou zdrojem vitamínů A, B1, B2 a C, stejně jako minerálů jako je železo, hořčík, draslík a vápník. Jsou také bohatou zdrojem vlákniny - obsahují až 48% vlákniny - což je skvělé pro podporu vašeho trávení a regulaci hladin cukru v krvi. Užívání Psyllium lusky a černého rybízu 100g může také pomoci snížit cholesterol a cukru v krvi. Obsahuje také širokou škálu antioxidantů, které pomáhají bojovat proti volným radikálům a chrání organismus před negativními účinky stresu a znečištění prostředí. Kromě toho mohou mít antivirové a antibakteriální účinky. Tyto byliny jsou bezpečné pro zdravou osobu a mohou být užívány denně. Měli byste však před užíváním jakéhokoli léčivého přípravku poradit se svým lékařem.

Psyllium malina a černý rybíz 100g 98% čistota Psyllium husk aromatizované
nedostupné
100,00
89,29 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....