Psyllium 98% čistota přírodní vláknina 100g

13.6.2024

Psyllium 98% čistota přírodní vláknina 100g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Psyllium 98% čistota přírodní vláknina 100g?
A:Psyllium je přírodní rostlinné vlákno, které se získává z plodů Plantago ovata. Toto vlákno se používá k podpoře trávení a regulaci stolice.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Psyllium užívá?
A:Psyllium se dá užívat ve formě prášku smíchaného s vodou či jiným nápojem. Pro dosažení požadovaných účinků se doporučuje užívat Psyllium denně, ideálně ráno na lačný žaludek.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K jakým účinkům může Psyllium přispět?
A:Psyllium pomáhá při trávicích problémech jako jsou zácpa, průjem nebo nadýmání. Také může snižovat hladinu cholesterolu v krvi a pomoci při redukci váhy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může se Psyllium užívat dlouhodobě?
A:Ano, Psyllium se může užívat dlouhodobě jako součást zdravé stravy a životního stylu. Je vhodné dodržovat doporučené dávkování a konzultovat užívání s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou nějaká omezení nebo vedlejší účinky spojené s užíváním Psyllia?
A:Užívání Psyllia může způsobit nadýmání, pálení žáhy či alergickou reakci u citlivých lidí. Doporučuje se dostatečný příjem tekutin během užívání. Lidé s diabetem by měli konzultovat užívání s lékařem, protože Psyll

Psyllium je obecně známé jako druh rostlinných semen, které se používají v medicíně a výživě. Psyllium 98% čistota přírodní vláknina 100g je vysoce koncentrovaná přírodní vláknina, která se běžně používá jako léčivo pro řadu různých podmínek. Je to rostlinná vláknina s pozoruhodnou schopností absorbovat tekutiny a vytvářet hustou mazlavou hmotu, která může pomoci udržovat zdraví gastrointestinálního traktu. Léčivé látky v Psyllium jsou ve formě polysacharidu, které jsou velmi účinné při regulaci trávení. Tato vláknina je vynikajícím zdrojem vlákniny, stejně jako množství dalších nutritivních látek, jako je vitamin C a minerály. Vláknina v Psyllium také snižuje cholesterol, čímž napomáhá předcházet srdce onemocnění. Psyllium je dobře známý pro svou schopnost udržovat zdraví střev. Může absorbovat vodu a tuky, což může pomoci zlepšit zažívací funkce a zmírnit symptomy způsobené nemocemi střev, jako je Crohnova choroba a ulcerózní kolitida. Může také pomoci snížit plynatost a usnadnit defekaci. Dalším typickým použitím Psyllium je jako snížení hladiny cukru v krvi v případě diabetu. Je také účinný při hubnutí a kontrole hmotnosti, protože vláknina může pomoci udržovat plnost za delší dobu, což pomáhá snižovat chuť k jídlu. Přestože Psyllium je obecně považováno za bezpečné, existuje několik vedlejších účinků, které s ním souvisejí, včetně bolesti břicha, zvracení, průjmu nebo úzkosti. Před použitím by měl být diskutován s odborným lékařem.

Psyllium 98% čistota přírodní vláknina 100g Psyllium ovata Husk
Skladem (10+ ks)
95,00
84,82 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....