Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (psyllium ovata husk) Psyllium ovata Husk

22.4.2024

Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (psyllium ovata husk) Psyllium ovata Husk

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (psyllium ovata husk)?
A:Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (psyllium ovata husk) je přírodní vláknina získávaná z obalů semen rostliny psyllium ovata.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (psyllium ovata husk)?
A:Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (psyllium ovata husk) se nejčastěji přidává do vody nebo ovocného džusu a pije se hned poté. Je důležité při konzumaci dostatečně pít, aby se vláknina mohla řádně rozpustit.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy konzumace Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (psyllium ovata husk)?
A:Konzumace Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (psyllium ovata husk) pomáhá regulovat stolici, snižovat hladinu cholesterolu a cukru v krvi a podporuje celkové trávení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (psyllium ovata husk) nějaké vedlejší účinky?
A:Pokud se konzumuje dostatečné množství vody, není pravděpodobné, že by užívání Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (psyllium ovata husk) způsobilo vedlejší účinky. V některých případech může však docházet k nadýmání nebo plyn

ového článku Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (Psyllium ovata husk) je bylina, která patří do skupiny luštěnin, a je oblíbená pro svou schopnost podporovat zdravý trávicí systém a zároveň zvyšovat hladinu vlákniny v naší stravě. Konzumace tohoto produktu může být dobrým zdrojem vlákniny pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí jíst potraviny jako ovoce a zeleninu. Psyllium ovata husk pochází z luční trávy plantago-ovata, která roste po celém světě. Tato luštěnina obsahuje vysoký podíl vlákniny, který může být až 95%. Může být také cenným zdrojem některých minerálů, jako je draslík, hořčík a železo. Konzumace tohoto produktu může podporovat zdraví trávicího traktu a zabránit zácpě. Může také pomoci obnovit rovnováhu střevní mikroflóry a zlepšit vylučování toxických látek. Doporučuje se však, abyste si bylinu neužívali déle než po dobu 14 dnů, protože může dojít k nadměrnému užívání, což může mít nežádoucí účinky. Při správném užívání by mělo být toto bylinné přípravky dobře snášeno. Nejběžnějšími nežádoucími účinky jsou občasné zažívací obtíže, ale ty by měly být případné. Přesto je vždy lepší se poradit s odborníkem na medicínu před použitím jakýchkoli přírodních léčiv. Vzhledem k tomu, že Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (Psyllium ovata Husk) je bohatým zdrojem vlákniny, může být užitečnou volbou pro těhotné ženy, starší osoby nebo lidi trpící chronickými střevními problémy. Konzumace tohoto produktu každodenně může pomoci podpořit zdraví trávicího systému a obecně zdraví.

Psyllium 95% čistota přírodní vláknina (psyllium ovata husk) Psyllium ovata Husk
nedostupné
655,50
585,27 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....