Průdušková 100ml

19.5.2024

Průdušková 100ml

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Průdušková 100ml?
A:Průdušková 100ml je léčivý přípravek určený k léčbě onemocnění dýchacích cest a průdušek. Obsahuje účinnou látku, která pomáhá uvolnit dýchací cesty a umožňuje tím lepší dýchání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Průdušková 100ml?
A:Průdušková 100ml se užívá ústně, nejlépe před jídlem. Dávkování závisí na závažnosti onemocnění a věku pacienta. Doporučuje se konzultovat s lékařem před použitím.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy bych neměl užívat Průduškovou 100ml?
A:Průdušková 100ml by neměla být užívána u pacientů s alergickou reakcí na účinnou látku nebo jiné složky léčiva. Také není vhodná pro kojící a těhotné ženy bez konzultace s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké mohou být vedlejší účinky po užívání Průduškové 100ml?
A:Mezi běžné vedlejší účinky patří nevolnost, zvracení, bolesti hlavy, únava a pocit rozechvění. Pokud však dojde k závažnému nebo trvalému vedlejšímu účinku, měli byste se okamžitě poradit s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Průdušková 100ml na předpis?
A:Průdušková 100ml je lék na předpis, což znamená, že ji může vydávat pouze lékař. Pok

e Průdušková 100ml - Tussilago farfara Průdušková 100ml je léčivá bylina známá také jako titulová Tussilago farfara. Tento řádový druh nalezneme hlavně rostoucí v mírném pásmu Eurasie, s rozšířením od skandinávských zemí po břehy Středozemního moře. Kromě toho, podle některých studií se tento druh objevil i ve Spojených státech a v Kanadě. Bylina Průdušková 100ml je jednoletá vytrvalost, která se vyskytuje ve formě trpasličího keříku s jemnými, světle zelenými listy. Na vrcholu každého je rozdělen na dvě poloviny s bohatou žlutou barvou. Bylina Průdušková 100ml je obecně používána pro její léčivé vlastnosti. Jeho kořeny jsou zejména účinné pro zmírnění příznaků astmatu a kašle. Může dopravit také anti-alergickou pomoc a je vysoce odolná proti infekcím plic. Výtažky a tinktury z Průduškové 100ml byly použity v tradiční medicíně již po mnoho staletí. Často se smíchá s jinými bylinami, například Saturejka nebo Dráček olšový, aby byl užitečný pro terapii dýchacích potíží. Díky jeho léčivým vlastnostem byla Průdušková 100ml oceněna jako zákonem Evropské unie schválený přírodní léčivý prostředek. Bylina může být použita jako samostatná medicína nebo jako doplňkový prostředek v kombinaci s léky. Pokud je užívána interně, může se podávat ve směsi s medem ulevit kašli a dušnosti. Externí použití rostliny může poskytnout úlevu od bolesti a zánětu spojeného s astmatem a bronchitidou. Díky svým mnohaůčelovým vlastnostem a schválení EU za léčivou bylinku je Průdušková 100ml velmi užitečnou přírodní terapií pro různé dýchací potíže.

Průdušková 100ml Bylinná Tinktura
Skladem (10+ ks)
150,00
123,97 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....