Proskurník lékařský list 40g

13.6.2024

Proskurník lékařský list 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Proskurník lékařský list 40g?
A:Proskurník lékařský list 40g je přírodní léčivá bylina používaná tradiční medicínou k léčbě různých zdravotních potíží.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Proskurník lékařský list 40g?
A:Proskurník lékařský list 40g se obvykle užívá ve formě čaje nebo tinktury. Doporučené dávkování a způsob užití závisí na konkrétním zdravotním problému a stavu pacienta.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání Proskurníku lékařského listu 40g?
A:Mezi hlavní přínosy užívání Proskurníku lékařského listu 40g patří snížení horečky, podpora imunitního systému, zklidnění trávicího traktu, snížení krevního tlaku a boje proti zánětům.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká rizika spojená s užíváním Proskurníku lékařského listu 40g?
A:Při správném dávkování a užívání je Proskurník lékařský list 40g relativně bezpečný. Nicméně, jako u všech přírodních léčivých prostředků, je důležité konzultovat užití s odborníkem, zejména pokud trpíte nějakými zdravotními problémy nebo užíváte jiné léky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit Proskurník lékařský list 40g?
A:Prosk

ového článku Proskurník lékařský (latinsky Thymus serpyllum L.) je vytrvalá malá bylina, která dosahuje výšky 10 - 40 cm. Někdy se nazývá maliník špičatolistý nebo maliník lékařský. Pochází ze Středomoří a je obecně rozšířena po celé Evropě. Lékařský proskurník je léčivou bylinou, která se odpradávna používá k léčení mnoha nemocí. Listy a kořínky má třezalkově-mírně peprnou chuť a zajímavou vůni. Listy proskurníku lékařského obsahují silice, saponiny, třísloviny, sliz, minerály a vitaminy skupiny B a C. Tyto látky mohou mít blahodárný vliv na lidské zdraví. Nejčastěji se proskurník lékařský používá k léčbě nachlazení, astmatu, revmatismu, únavy, kašle a další respirační choroby. Také se používá jako podpůrný prostředek pro léčbu infekcí všeho druhu. Kromě toho je často používán jako choleretické, antispasmodické a antiseptické činidlo. Proskurník lékařský je také užíván pro léčbu některých kožních onemocnění, jako jsou ekzémy. Dále může být použit k pročištění trávicího traktu a jako veprostředek proti bolesti. Naše Proskurník lékařský list 40g je 100 % přírodní surovina získaná z lokálních zdrojů. Je balené v bílém papíru pro snadnou manipulaci. Pro použití proskurníku lékařského listu 40g se doporučují různé léčebné procedury, například užívání odvarů, čajů a tinktur a používání obkladů a koupelí. Je důležité mít na paměti, že se proskurníku lékařskému listu 40g nemají přikládat příliš velká očekávání. Jeho účinky jsou otázkou individuální citlivosti. Jakákoli ošetření by proto měla být prováděna na základě Návodu k použití a s ohledem na radu Vašeho lékaře nebo lékařského poradce.

Proskurník lékařský list 40g Althaeae officinalis folium cons.
Skladem (10+ ks)
28,00
25,00 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....