Přeslička rolní nať 40g

20.5.2024

Přeslička rolní nať 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to přeslička rolní nať 40g?
A:Přeslička rolní nať 40g je přírodní bylinný doplněk stravy, který se využívá pro své přínosy pro zdraví kloubů, kůže a vlasů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá přeslička rolní nať 40g?
A:Přeslička rolní nať 40g se užívá jako čaj nebo jako doplněk stravy ve formě tablet a kapslí. Dávkování závisí na konkrétním produktu a doporučení výrobce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání přesličky rolní nať 40g?
A:Přeslička rolní nať 40g obsahuje křemík, který pomáhá posilovat klouby, kůži a vlasy. Také podporuje detoxikaci těla a má protizánětlivé účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou přeslička rolní nať 40g vhodná pro každého?
A:Přeslička rolní nať 40g je obecně bezpečná pro většinu lidí. Nicméně, mohou existovat kontraindikace a vedlejší účinky, zejména u lidí s určitými zdravotními problémy nebo užívajících léky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit přesličku rolní nať 40g?
A:Přeslička rolní nať 40g je k dispozici v mnoha lékárnách, obchodech s potravinami a zdravé výživy, jakož i online. Před nákupem je však důležité zkontrolovat kval

e Přeslička rolní (Rumex acetosa) je vytrvalá, trsnatá bylina, která přirozeně roste v Evropě, Asii a severovýchodní Africe. V České republice je hojně rozšířená na loukách a v lesích. Vyšší části rostliny jsou bohatou zdrojem celulózy, éterických olejů a silicu, zatímco listy obsahují řadu minerálních látek a vitamínů. Sušené listy přesličky se obvykle používají pro jejich léčivé účinky. Přeslička rolní může být užívána jako nápoj nebo ve formě odvarů. Jeho léčebné účinky jsou spojeny se schopností tlumit účinky přetíženého organismu. Je přírodně diuretikum, což mu umožňuje efektivně odstraňovat přebytečnou tekutinu z těla a tím pomáhá snižovat otoky. Dále má vylučovací účinky, které pomáhají odstraňovat toxinů z těla. Užíváním přesličky lze také podporovat trávení, bojovat proti zánětu střev a pomoci při léčbě menších infekcí. Jeho listy se mohou také použít k potlačení chuti k jídlu a ke snížení hladu. Přeslička rolní nať je dostupná ve 40g balení. Tuto bylinu je třeba používat s opatrností. Osoby s diagnózou ledvinových nebo jaterních onemocnění by užívání této byliny měly odmítnout.

Přeslička rolní nať 40g Equisetum arvense herba cons.
Skladem (10+ ks)
30,00
26,79 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....