Popenec břečťanovitý nať 50g

27.5.2024

Popenec břečťanovitý nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účel popence břečťanovitého nať 50g?
A:Popenc břečťanovitý nať 50g se používá jako přírodní léčivý prostředek k uklidnění trávicího systému a ke zmírnění bolesti v břiše.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se má popenec břečťanovitý nať 50g užívat?
A:Popenec břečťanovitý nať 50g se může užívat jako čaj, několikrát denně po menších dávkách nebo ve formě tinktury, kterou lze přidávat do vody nebo jiných nápojů. Důležité je dodržovat doporučenou dávku, která je uvedena na obalu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může popenec břečťanovitý nať 50g být použit v těhotenství nebo kojení?
A:Pokud jde o těhotné nebo kojící ženy, nedoporučuje se používat popenec břečťanovitý nať 50g bez konzultace s lékařem. Při užívání tohoto přípravku by měly být vždy respektovány individuální potřeby a zdravotní stav matky a dítěte.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může popenec břečťanovitý nať 50g vyvolat vedlejší účinky?
A:Popenec břečťanovitý nať 50g je obecně považován za bezpečný bylinný prostředek. Nicméně, někteří lidé mohou mít alergické reakce, nebo přijmout nevhodné dávky. V takovém př

Popenec břečťanovitý (Juncus effusus) je vodní rostlina, která se používá jako léčivá bylina. Má kulatý až obdélníkový růžec s hustou zelenou načervenalou lišejnou a jemnými vlákny. Je často obsažen ve formě nati v kombinaci s dalšími bylinami pro její protizánětlivé účinky. Popeneček břečťanovitý je součástí tradičního lidového léčitelství po celé Evropě a jeho potenciál pro terapeutické použití se v posledních desetiletích úspěšně hodnotí. Obsahuje velké množství polysacharidů, fenolických sloučenin, esenciálních olejů a antioxidantů, které zajišťují své léčivé účinky. Čaj z popenčku břečťanovitého se používá pro léčení problémů spojených se zánětem ledvin a močových cest a pro léčbu onemocnění dýchacího traktu. Posiluje obranyschopnost organismu, čistí krev a poskytuje antioxidační výhody. Používá se také pro léčbu otoků, revmatismu, ekzémů a kožních alergií. Popeneček břečťanovitý se prodává ve formě nati, která se používá pro přípravu čaje. Při 50 g popenčku břečťanovitého nati je nutné použít 1 litr vody. Nálev by měl být uvařen 10 minut, přeceďte a vypijte během dne. Je důležité si uvědomit, že popeneček břečťanovitý není alternativou k medicíně a že by měl být používán v souladu s doporučením lékaře. Důsledné dodržování dávek je důležité pro prevenci nežádoucích účinků.

Popenec břečťanovitý nať 50g Glechoma hederacea herba cons.
nedostupné
37,00
33,04 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....