Pelyněk pravý nať 40g

27.5.2024

Pelyněk pravý nať 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se má užívat Pelyněk pravý nať 40g?
A:Pelyněk pravý nať se může užívat jako čaj nebo nálevový extrakt. Doporučené množství je jedna lžička na šálek vroucí vody.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč bych měl/a užívat Pelyněk pravý nať 40g?
A:Pelyněk pravý nať má mnoho pozitivních účinků na lidské tělo, jako například podporu trávení, snížení bolesti hlavy a migrén, zmírnění menstruačních bolestí a podobně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Pelyněk pravý nať 40g způsobit vedlejší účinky?
A:Užívání Pelyněku pravého nátě by mělo být opatrné u těhotných žen, kojících matek a při užívání určitých léků. Při nadměrném užívání může dojít k nežádoucím účinkům, jako je nevolnost či zvracení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Mohu užívat Pelyněk pravý nať 40g společně s ostatními léky?
A:Před užíváním Pelyněku pravého nátě byste měli konzultovat jeho použití se svým lékařem, zejména pokud užíváte nějaké léky na pravidelné bázi.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit Pelyněk pravý nať 40g?
A:Pelyněk pravý nať 40g je možné zakoupit v lékárnách nebo speciálních obchodech s bylinnými přípravky. Dá

e Pelyněk Pravý (Artemisia absinthium) je sukulentní rostlina z čeledi Asteraceae, vysoká až 120 cm. Široce se hovoří o jeho léčivých vlastnostech, které jsou dány jeho bohatou chemickou složkou. Kromě toho se používá jako koření do různých nápojů jako je například absinthe. Léčivé vlastnosti pelyněku: - Pelyněk pravý má antiseptické vlastnosti, které pomáhají dezinfikovat rány a urychlují hojení. - Je také účinným antioxidantem, který pomáhá zabránit poškození buněk způsobené volnými radikály. - Pelyněk pravý se také používá jako antihistaminikum k léčbě alergií a astmatu. Díky svým analgetickým vlastnostem je také ceněn pro léčbu migrény. - Pelyněk pravý je také užitečný při léčbě žaludečních potíží, jako je průjem, střevní katar a dyspepsie. - Kromě toho lze použít pelyněk pravý k uklidnění nervového systému a zmírnění stresu. - Poslední, ale určitě ne nejméně důležité, pelyněk pravý má schopnost pomoci zbavit se parazitů. Před užitím pelyněku pravého je vždy doporučeno se poradit s lékařem. Vzhledem k tomu, že může interferovat s existujícími léčivy, jsou kontraindikace, například těhotenství a kojení. Pokud se chcete dozvědět více o léčivých vlastnostech pelyněku pravého, můžete si v našem obchodě koupit balíček pelyněku pravého nať 40 g.

Pelyněk pravý nať 40g Artemisia absinthium herba cons.
Skladem (10+ ks)
33,00
29,46 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....