Ořešák královský list 40g

20.5.2024

Ořešák královský list 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik gramů obsahuje balení Ořešák královský list 40g?
A:Balení Ořešák královský list 40g obsahuje 40 gramů produktu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak je Ořešák královský list skladován a jak dlouho vydrží?
A:Ořešák královský list by měl být skladován v suchu a chladu. Uchovávejte ho v uzavřeném obalu a spotřebujte do 30 dnů po otevření.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Ořešák královský list vhodný pro alergiky?
A:Ořešák královský list obsahuje mandle, které mohou způsobovat alergické reakce u lidí trpících alergií na ořechy. Pokud máte alergii na ořechy, nedoporučujeme tento produkt konzumovat.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou nutriční hodnoty Ořešáku královského listu?
A:V 100g Ořešáku královského listu se nachází 487 kalorií, 20,9g bílkovin, 22,4g sacharidů a 35,2g tuku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze Ořešák královský list použít při pečení?
A:Ano, Ořešák královský list lze použít při pečení jako ingredienci do koláčů, dortů a jiných dezertů. Můžete ho také jen tak konzumovat jako zdravou svačinu nebo přidat do cereálií či jogurtu.

ového článku Ořešák královský (Rosa canina) je bylina řazená do čeledi rozrazilovitých (Rosaceae). Má tmavě červené ovoce, které jsou obvykle nazývány jako ořechy. Používá se pro léčebné účely ve formě listů, sušených ovoce a oleje. Ořešák královský list se používá hlavně pro léčivé účely. Přípravek z listů obsahuje prvky jako chlorofyl, tanin, karotenoidy, vitamíny C a K, stejně jako minerální látky, jako je hořčík, draslík a vápník. Díky svým složkám má bylina řadu léčivých účinků: • Léčí problémy s trávicím traktem, jako jsou nevolnost, bolesti žaludku a dyspepsie. • Používá se k léčbě kožních onemocnění, jako jsou ekzémy a akné. • Obsahuje dostatečné množství antioxidantů, které mohou bránit stárnutí a poskytnout ochranu před rakovinou. • Pomáhá při léčbě revmatických obtíží, jako je artritida, artróza a syndrom karpálního tunelu. • Ořechový list je mírným diuretickým činidlem a může být užitečný při léčbě problémů s ledvinami. • Je to bohatý zdroj vitaminu C a může snížit hladinu cholesterolu a krevního tlaku. Doporučuje se užít 10–15 g ořešákových listů denně ve formě čaje. Pokud se chcete vyhnout nežádoucím účinkům, měli byste se před užíváním poradit s odborníkem na výživu. Ořešák královský list 40g je léčivý extrakt tohoto bylinného produktu, který může být zakoupen v lékárnách. Může být použit jako doplněk stravy, ale je nutné se před jeho užíváním poradit se svým lékařem.

Ořešák královský list 40g Juglandis regia folium cons.
Skladem (10+ ks)
29,00
25,89 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....