Oman pravý kořen 50g

14.4.2024

Oman pravý kořen 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Oman pravý kořen a jaké jsou jeho vlastnosti?
A:Oman pravý kořen je kořen vyskytující se zejména v Asii a jižní Evropě. Jeho výtažky mají protizánětlivé a analgetické účinky a jsou využívány v tradiční medicíně k léčbě bolesti, zánětu a alergií.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Oman pravý kořen?
A:Oman pravý kořen se může používat jako koření při vaření nebo pečení. Dále se využívá k výrobě léčebných mastí a tinktur, které se aplikují na postižená místa. Doporučuje se konzultovat s lékařem před jakýmkoliv užitím.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky použití Oman pravý kořen?
A:Při správném dávkování by nemělo dojít k žádným vedlejším účinkům. Při překročení doporučené dávky se mohou vyskytnout problémy s trávicím traktem, migrény nebo nevolnost.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde si mohu koupit Oman pravý kořen?
A:Oman pravý kořen můžete zakoupit v některých lékárnách nebo obchodech s bylinkami. Dále je k dispozici také online.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho trvá, než Oman pravý kořen projeví svůj účinek?
A:Účinky Omanu pravého kořene se mohou projevit velmi rychle po aplikaci masti nebo tinktury. Při užívání jako koření při vaření

ové články: Oman pravý kořen (Valeriana officinalis L.) je rostlina vytrvalá, dvouletá. Přípravek obsahuje 50 g omanu pravého kořene. V lidovém léčitelství se tento kořen dlouhodobě používá jako podpůrná léčba při nespavosti a při stresových situacích vyvolaných psychickými faktory. Rozborem je známý také pro své pozitivní účinky na zklidňující a relaxační účinky. Tento kořen je bohatý na porostlé těkavé oleje a Valepotriáty, které jsou spojovány s antidepresivními a sedativními účinky. Kořen musí být usušen správným způsobem, aby si uchoval své léčivé vlastnosti. Přípravek může být ve formě nálevu nebo infuze, kterou se užívá 1-3x denně. Jeho dávkování je navíc individuální a může se lišit podle postavy a věku a pro každého pacienta je nutná osobní konzultace se specialistou. Oman pravý kořen má široké použití ve léčitelství. Tento kořen může u pacientů napomoci ke zlepšení kvality spánku, přemístění stresu a deprese a generálnímu zklidnění organismu. Využívá se také pro léčbu některých neurologických onemocnění, jako je nervová únava nebo migréna. Tato bylina je velmi účinná, ale i v tomto případě je potřebná osobní konzultace s odborným lékařem, aby se vynechaly možné vedlejší účinky.

Oman pravý kořen 50g Inulae helenium radix cons.
Skladem (10+ ks)
41,00
36,61 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....